رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران مطرح كرد:

گسترش فضای استقرار نیروهای اورژانس در پایگاه های مدیریت بحران

گسترش فضای استقرار نیروهای اورژانس در پایگاه های مدیریت بحران به گزارش ایمن رها رئیس سازمان مدیریت بحران شهر تهران اظهار داشت: در تلاشیم در صورت امکان، فضا را برای استقرار تعداد بیشتری از نیروهای اورژانس در پایگاه های پشتیبانی مدیریت بحران فراهم نماییم.


به گزارش ایمن رها به نقل از مهر، جلسه بررسی وضعیت استقرار اورژانس در پایگاه های پشتیبانی مدیریت بحران شهر تهران با حضور رضا کرمی محمدی رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، پیمان صابریان رئیس مرکز اورژانس تهران و اسماعیل سلیمی معاون آمادگی مقابله و پدافند غیر عامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران برگزار گردید. رضا کرمی محمدی در این نشست با تکیه بر اینکه پایگاه های پشتیبانی مدیریت بحران در پایتخت با هدف استقرار نیروهای تخصصی هنگام بحران جهت خدمات رسانی سریع تر به شهروندان بوجود آمده است، اظهار داشت: در تلاشیم با عنایت به شرایط فعلی اوج گیری ویروس کرونا در صورت امکان تعداد پایگاه های بیشتری را در اختیار نیروهای اورژانس قرار دهیم. در ادامه پیام صابریان رئیس اورژانس تهران ضمن اشاره به اینکه هم اکنون ۳۰ درصد از فضایی که نیروهای اورژانس در آن استقرار دارند توسط سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تأمین شده است، اظهار داشت: خوشبختانه این سازمان همکاری خوبی را با اورژانس تهران در مورد تأمین فضا برای استقرار نیروهای اورژانس داشته است. صابریان ضمن اشاره به اوج گیری باردیگر ویروس کرونا و ضرورت خدمات رسانی بیشتر نیروهای اورژانس اظهار داشت: بدیهی است در چنین شرایطی ما ناچار به افزایش نیروهای موتورلانس هستیم تا بتوان خدمات اولیه را به شهروندان عرضه داد.
رئیس اورژانس تهران اظهار داشت: امیدواریم در ادامه همکاری هایی که سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با اورژانس دارد، فضا بگونه ای فراهم گردد که بتوانیم تعداد موتورلانس ها را افزایش دهیم چونکه تنها در این صورت امکان پوشش کامل مأموریت های روزانه برای اورژانس میسر است. او اضافه کرد: از سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران درخواست داریم امکان استفاده از سایر پایگاه های این سازمان برای اورژانس فراهم گردد. در ادامه معاون آمادگی مقابله و پدافند غیر عامل سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران ضمن اشاره به اینکه هم اکنون ۱۶ درصد از فضاهای قابل استقرار پایگاه های سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در اختیار نیروهای اورژانس قرار دارد، اظهار داشت: در این فضاها ۵۵۲ نیروی انسانی، ۱۱۲ دستگاه آمبولانس و۸۳ دستگاه موتورلانس از مجموعه تجهیزات و امکانات اورژانس مستقر است. سلیمی در انتها تصریح کرد: در تلاشیم شیوه استقرار نیروهای اورژانس در پایگاه های سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران و هم افزایش فضا برای این نیروها به صورت یک برنامه هماهنگ عرضه شود تا شرایط فعالیت برای این نیروها در تمام پایگاه ها استاندارد و به یک شکل واحد باشد.


منبع:

1400/01/25
12:06:42
5.0 / 5
439
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی