سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی كهگیلویه و بویراحمد خبر داد

بی مهری به نیروهای اورژانس ۱۱۵ یاسوج

بی مهری به نیروهای اورژانس ۱۱۵ یاسوج ایمن رها: کهگیلویه و بویراحمد سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد از ضرب و شتم تکنسین اورژانس یاسوج توسط افراد مست آگاهی داد.


«جهانبخش وحدت نژاد» اظهار داشت: شب گذشته ساعت ۲۳ بامدادان طی تماس با اورژانس ۱۱۵ یاسوج، در خصوص کمک به خانمی جوان که به سبب مسمومیت با الکل گرفتار عوارض شده بود، بلافاصله آمبولانس اورژانس ۱۱۵ پایگاه "مادوان" به محل حادثه اعزام شد.
وی با اعلان اینکه شخص بیمار با خودرو سواری پژو پارس در حال حرکت بود، اظهارکرد: جنب زندان مرکزی پرسنل اورژانس ۱۱۵ به خودرو مذکور رسیدند و بلافاصله بر بالین بیمار حاضر شدند.
سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان اشاره کرد: باتوجه به شرایط بیمار و پس از انجام معاینات پزشکی اولیه توسط نیروهای اورژانس، تصمیم به انتقال بیمار گرفتند اما همراهان بیمار جهت انتقال شخص بیمار به مرکز درمانی همکاری نکرده و اصرار به درمان در آمبولانس داشتند.
وحدت نژاد اشاره کرد: باتوجه به محدودیت های نیروهای اورژانس ۱۱۵ در درمان بیمار و یا مصدومین و طی راهنمایی های لازم به همراهان بیمار درباب انتقال فرد بیمار، در نهایت پرسنل اورژانس ۱۱۵ با مقاومت شدید همراهان بیمار مواجه و در نهایت منجر به ضرب و شتم ۲ نفر از پرسنل اورژانس ۱۱۵ شد.
به گزارش روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی، وحدت نژاد در آخر بیان کرد: مسئولان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج این درگیری و ضرب و شتم را بوسیله مراجع قضایی در حال پیگیری هستند.
منبع:

1400/02/03
21:44:09
5.0 / 5
326
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی