لحظاتی پیش؛

بارش شدید باران محور شاهرود- دامغان را مسدود كرد

بارش شدید باران محور شاهرود- دامغان را مسدود كرد ایمن رها: محور اصلی شاهرود- دامغان به سبب بارش شدید باران، وقوع سیلاب و پوشیدن شدن جاده از گل بصورت موقت مسدود شده است و عوامل راهداری برای بازگشایی محور در منطقه هستند.بارش و سیلاب همزمان با ظهر یکشنبه سبب شد تا موقتا محور مواصلاتی شاهرود- دامغان مسدود شود. شاهدان عینی حجم آب را بسیار زیاد عنوان کرده اند به نحوی که بخش زیادی از جاده اصلاً قابل تشخیص نیست.
از لحظاتی قبل عوامل راهداری در منطقه هستند و تلاش دارند تا مسیر را در کوتاه ترین زمان بازگشایی کنند اما درحال حاضر باید به انتظار کاهش باران ماند.
راهداری از مردم خواسته تا موقتا کسانی که قصد تردد در محور شاهرود- دامغان را دارند، وارد محور نشوند همین طور به وضوح امکان تردد خودرو ها درحال حاضر در این محور وجود ندارد.
بارش شدید باران به شکلی بی سابقه در شهرستان های شاهرود، دامغان و میامی موجب بروز سیلاب ها در سطح شهرها و جاده ها شده است. بارش چنین بارانی دست کم در سالهای اخیر برای مردم شاهرود تازگی دارد.
حجم روان آب ها بسیار زیاد است به نحوی که تمام جوی های آب مملو و البته سرازیر شده است. این در حالیست که کل مدت بارش باران ۱۵ دقیقه هم نبوده است. گفتنی است بارش ها در ارتفاعات شمال شاهرود به شکل تگرگ بوده است.


منبع:

1400/02/13
10:37:08
5.0 / 5
642
تگهای خبر: خودرو , سیل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی