توقیف ۲۵۰ كامیون در شبهای قدر

توقیف ۲۵۰ كامیون در شبهای قدر به گزارش ایمن رها معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از توقیف ساعتی و اعمال قانون ۲۵۰ دستگاه کامیون در دو شب قدر اطلاع داد.


سرهنگ علی همه خانی در گفتگو با ایسنا، با اشاره به اینکه طرح کامیون ممنوع ویژه شبهای قدر در تهران اجرا شده و امشب هم ادامه دارد، اظهار داشت: در اجرای این طرح با کامیون های متخلف برخورد قانونی صورت می پذیرد.
وی افزود: طرح ممنوعیت تردد کامیون ها در شب قدر طبق اطلاعیه ای که از قبل صادر شده بود امشب هم در تهران ادامه دارد و از ورود کامیون ها به سطح شهر تهران جلوگیری بعمل خواهد آمد.
همه خانی اضافه کرد: در شب نوزدهم ماه مبارک رمضان و در نخستین شب اجرای طرح، ۲۰۰ کامیون به شکل ساعتی توقیف شده و ضمن اعمال قانون از ورود آنها به سطح شهر تهران جلوگیری شد.

وی افزود: همینطور در شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان و در شب دوم اجرای طرح نیز، ۵۰ کامیون هم به شکل ساعتی متوقف و ضمن اعمال قانون از ورود آنها به سطح شهر تهران ممانعت شد.
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ اظهار داشت: این طرح امشب هم مصادف با شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان اجرا خواهد شد و همکاران بنده که در اطراف رینگ خروجی تهران مستقرند، از ورود کامیون ها به سطح شهر تهران جلوگیری خواهند کرد.
همه خانی خاطرنشان کرد: اجرای این طرح تا ۴ بامداد ادامه خواهد داشت و کامیون ها تا این ساعت اجازه ورود به شهر تهران را نخواهند داشت.

وی به علل اجرای این طرح در سه شب ماه رمضان هم اشاره نمود و اظهار داشت: همچون علل اجرای این ممنوعیت در این سه شب بخاطر ایجاد امنیت شب زنده داران و مومنین روزه داری است که در مراسمات احیا شرف حضور دارند و با عنایت به تخلفات حادثه سازی که از جانب برخی رانندگان کامیون ها روی می دهد و تاریکی هوا اجرای این طرح ضروریست.

وی از رانندگان کامیون خواست از ورود به سطح شهر تهران در اجرای این طرح جدا اجتناب کنند.1400/02/15
21:49:42
5.0 / 5
597
تگهای خبر: آموزش , امنیت , پلیس , ترافیك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی