دادستان تهران تاكید كرد:

لزوم تعامل بیشتر ناجا و دستگاه قضایی برای برخورد با جرایم و تخلفات انتخاباتی

لزوم تعامل بیشتر ناجا و دستگاه قضایی برای برخورد با جرایم و تخلفات انتخاباتی ایمن رها: دادستان عمومی و انقلاب تهران بر لزوم مقابله با جرایم و تخلفات انتخاباتی اصرار کرد و خواهان تعامل بیشتر نیروی انتظامی و دستگاه قضایی برای برقراری امنیت شد.


به گزارش ایمن رها به نقل از روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب تهران، علی القاصی مهر در جلسه با فرماندهان نیروی انتظامی تهران بزرگ، راهکارهای مقابله با جرایم و تخلفات انتخاباتی و آخرین وضعیت دستگیری متهمان و محکومان متواری را مورد بحث و تبادل نظر قرار داد.
وی با اشاره به اهمیت تامین نظم و امنیت در وضعیت حساس فعلی، از اقدامات نیروی انتظامی تهران بزرگ در اجرای طرح های مختلف برای حفظ نظم و آرامش و برخورد با شرارت و ناامنی تقدیر و تشکر کرد و خواهان هم افزایی بیشتر نیروی انتظامی و دستگاه قضایی در این عرصه شد.
دادستان تهران در بخش دیگری از سخنان خود برقراری ارتباط الکترونیک بین دادسراها و کلانتری های تهران را گام بزرگی در زمینه تسریع در پروسه دادرسی عنوان و اعلام نمود: ظرف چند روز آینده ارتباط الکترونیک نواحی ۳۲ گانه دادسرا با پلیس های تخصصی تهران هم برقرار می شود.
وی همین طور بر ضرورت مستندسازی پرونده های ارجاعی از نیروی انتظامی به دادسرا تاکید کرد و افزود: ارائه مستندات در پرونده های بازداشت شدگان جرایم مشهود، موجب تسریع کار قضات، تحقیق و صدور قرارهای متناسب با جرایم می شود.
در این نشست فرماندهان نیروی انتظامی تهران بزرگ هم با بیان نقطه نظرات خود در زمینه اجرای هرچه بهتر طرح های امنیت اجتماعی، بر ضرورت مطالبه گری وبرخورد قضایی با ترک فعل های صورت گرفته در دستگاه های متولی بمنظور ساماندهی مطالبات صنفی و... تاکید کردند.
بر طبق این گزارش، در این نشست که عصر روز گذشته (۲۱ اردیبهشت) در سالن جلسات دادستانی تهران برگزار شد، علاوه بر سردار رحیمی فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ و رؤسای پلیس های تخصصی تهران بزرگ، تعدادی از معاونان ستادی دادستان تهران هم حضور داشتند.
منبع:

1400/02/23
22:19:44
5.0 / 5
338
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی