ملكی خبر داد

آتش سوزی در بخش اداری بیمارستان بقیه الله

آتش سوزی در بخش اداری بیمارستان بقیه الله ایمن رها: سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از وقوع آتش سوزی خفیفی در بخش اداری بیمارستان بقیه الله تهران آگاهی داد.به گزارش ایمن رها به نقل از مهر، ساعت ۱۸: ۳۰ دقیقه عصر امروز یک مورد آتش سوزی در یک بیمارستان در خیابان ملاصدرا نرسیده به خیابان شیخ بهایی به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده می شود.
وی اضافه کرد: ۴ ایستگاه آتش نشانی به همراه خودرو های پشتیبانی همچون نردبان هیدرولیکی و خودرو های حامل تجهیزات تنفسی و تشک نجات به محل اعزام می شوند.
ملکی اظهار داشت: باتوجه به این که نزدیکترین ایستگاه در فاصله خیلی کمی از آن مرکز درمانی قرار دارد اولین ایستگاه در مدت زمان ۲ دقیقه به محل می رسد و مشاهده می کنند که در طبقه ۹ این ساختمان ۱۱ طبقه بیمارستان در قسمت اداری آتش سوزی به وسعت ۲۰ متر رخ داده بود.

به گفته سخنگوی آتش نشانی تهران آتش نشانان توانستند در سریع ترین زمان آتش را مهار و از سرایت آتش به سایر نقاط پیشگیری کند.
وی بیان کرد: دقیقاً در مجاورت این بخش بیماران بستری بیماران ریوی که بیماران ریوی و کروی هستند حضور داشت که سرایت دود به آن بخش ها می توانست نگران کننده باشد که با حضور بموقع آتش نشانان از این اتفاقات جلوگیری شد.


منبع:

1400/02/26
19:23:21
5.0 / 5
415
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی