جزئیات بیشتر از اعترافات جدید والدین بابك خرمدین خانواده كشی

جزئیات بیشتر از اعترافات جدید والدین بابك خرمدین خانواده كشی به گزارش ایمن رها فرمانده انتظامی تهران بزرگ جزئیاتی بیشتر از ماجرای پرونده والدین بابک خرمدین و اعتراف آنان به قتل داماد و دخترشان را شرح داد.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، سردار حسین رحیمی در حاشیه اجرای طرح ظفر با حضور در جمع خبرنگاران درباره آخرین وضعیت پرونده والدین بابک خرمدین که مبادرت به قتل و مثله کردن جسد او کرده بودند، اظهار داشت: این دو نفر، بعد از اعتراف به قتل این کارگردان سینما، شب گذشته اعتراف دیگری هم داشته و به قتل داماد و دخترشان به همان شیوه فجیع معترف شدند.
وی ضمن اشاره به اعترافات پدر بابک خرمدین اظهار داشت: این فرد اعتراف کرد که نخستین قتل در ارتباط با داماد خانواده بوده است، آنها در سال ۹۰ به همین شیوه و دامادشان را به قتل رسانده و بعد از مثله کردن جسد آنرا در چند نقطه رها کردند که محل های رهاسازی جسد هم مشخص شده و ماموران ما در این محل ها حاضر شدند.
رییس پلیس پایتخت درباره انگیزه این قتل هم اظهارکرد: این زن و شوهر آزار و اذیت دخترشان را دلیل این اقدام اعلام نمودند.
وی ضمن اشاره به قتل دیگر این زوج تصریح کرد: هفت سال بعد، یعنی در سال ۱۳۹۷ این زن و شوهر دست به جنایت هولناک دیگری زدند و دخترشان را که قبلا شوهرش را به قتل رسانده بودند، با همان شیوه بیهوشی و مثله مثله کردن به قتل رسانده و تکه های جسدش را در نقاط مختلف شهر رها کردند.
رحیمی با اشاره به اینکه این زوج دلیل این اقدام را هم انحرافات دخترشان بعد از جدایی از همسرش اعلام کردند، اظهار داشت: بنابر ادعای این افراد دخترشان بعد از جدایی به مصرف موادمخدر و انحرافات روی آور شده بود و بنابراین او را هم به قتل رسانده و جسدش را مثله مثله کردند.
وی با اشاره به اینکه این زوج تابحال علاوه بر قتل بابک خرمدین به قتل دختر ۴۹ ساله و داماد ۵۵ ساله شان هم اعتراف کرده اند، اظهار داشت: البته علل ارتکاب قتل ادعایی است که از جانب والدین مطرح شده و ماموران پلیس آگاهی در حال بررسی مبحث هستند.
به گفته فرمانده انتظامی تهران بزرگ تحقیقات در مورد این پرونده از افراد آگاه و دیگر فرزندان این زوج هم ادامه دارد و ماموران پلیس در محل های ادعا شده از جانب این افراد هم حضور پیدا کرده اند.
منبع:

1400/02/29
20:00:34
5.0 / 5
393
تگهای خبر: پلیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی