كشف بقایای 14 جسد در خانه مامور سابق پلیس در السالوادور

كشف بقایای 14 جسد در خانه مامور سابق پلیس در السالوادور دادستانی السالوادور اعلام نمود که تابحال بقایای ۱۴ جسد را در خانه یک مامور سابق پلیس پیدا کرده اند.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، این مامور در ماه جاری به افترا قتل دو زن بازداشت شد.
مقامات گفته اند که این پرونده یک زنجیر از قتل ها را شامل می شود که امکان دارد در مدت یک دهه رخ داده باشد. طبق گمانه زنی رسانه های محلی، احتمال کشته شدن ۲۰ نفر وجود دارد.
هوگو اوسوریو، اوایل این ماه به افترا قتل یک زن ۵۷ ساله و دختر ۲۶ ساله او بازداشت شد. وی که ۵۱ سال دارد پیش از این به علت جرایم دیگری تحت تعقیب قرار گرفته و به کشتن این دو نفر اعتراف کرده بود.
بعد از بازداشت این پلیس سابق، کار تفتیش از خانه وی در شهر شرقی چالچوآپا شروع شد. به قول دادستان، در این جست وجو هشت گودال پیدا شد که ۱۴ جسد در آنها قرار داشت که بعضی از اجساد احیانا در ارتباط با دو سال قبل بوده باشد.
وزیر دادگستری السالوادور اعلام نمود که بقایای اسکلت های پیدا شده برای تعیین هویت تحت آزمایش دی ان ای قرار می گیرند. وی اضافه کرد که عمق گودال هایی که بقایای کشته شده ها در آنها پیدا شده، نشان داده است که بیشتر از یک نفر در دفن آنها دخیل بوده است. طبق اطلاعات موجود در پرونده، دادستانی دستور بازداشت ۱۰ مظنون دیگر را صادر کرده است که امکان دارد در این ۱۴ قتل همدست بوده باشند.
به گزارش یورونیوز، رئیس پلیس السالوادور گفته است که این مامور سابق در سال ۲۰۰۵ از نیروی پلیس اخراج شد.
منبع:

1400/03/01
21:03:29
5.0 / 5
534
تگهای خبر: پلیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی