برخورد پلیس با استخراج كنندگان ارزهای دیجیتالی

برخورد پلیس با استخراج كنندگان ارزهای دیجیتالی فرمانده انتظامی تهران بزرگ از برخورد با استخراج غیر مجاز ارزهای دیجیتالی اطلاع داد و در عین حال تصریح کرد که هیچ صرافی مجوز خرید و فروش ارزهای دیجیتالی را ندارد


سردار حسین رحیمی در گفتگو با ایسنا درباره استخراج غیر مجاز ارزهای دیجیتالی در پایتخت اظهارکرد: در تهران بزرگ موارد را داشته ایم که افراد در منازل و... مبادرت به استخراج ارزهای دیجیتالی کرده اند که ما با این موارد برخورد کردیم. حتی مواردی را در اطراف تهران کشف و با آن برخورد کردیم.
رئیس پلیس پایتخت با تکیه بر این که تا به این لحظه هیچ صرافی مجوز خرید و فروش ارزهای دیجیتالی را ندارد، افزود: در این موارد پلیس همراه دستگاه هایی است که با استخراج غیرقانونی و غیر مجاز ارزهای دیجیتالی مبارزه می کنند.
به قول وی در مواردی گوناگونی هم تابحال پلیس مبادرت به کشف دستگاههای ماینر و بازداشت، استخراج کنندگان غیرقانونی ارزهای دیجیتالی کرده است.
رحیمی درباره اظهاراتی که پیرامون ارتباط قطع برق با استخراج ارزهای دیجیتالی مطرح می شود هم تصریح کرد: اگر در حوزه استحفاظی پلیس تهران جایی باشد که مبادرت به استخراح ارزهای دیجیتالی کنند و احتیاج به ورود و برخورد پلیس باشد، ما حتما با آن برخورد خواهیم کرد و این مورد را به دوستان در وزارت نیرو و اداره برق هم گفته ایم.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ افزود: در تهران جایی نبوده که به ما اعلام کنند و ما ورود نکنیم، علاوه بر آن خود پلیس هم برخورد با این موارد را در دستور کار خود داشته، دارد و خواهد داشت و اجازه نخواهیم داد تا افراد سودجو با چنین اقداماتی بار مضاعفی به شبکه برق کشور وارد کرده و باعث قطع برق و سلب آرامش مردم شوند.
منبع:

1400/03/07
23:15:02
5.0 / 5
490
تگهای خبر: پلیس , حفاظ , فروش , مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی