انفجار و آتشسوزی در پمپ بنزینی در روسیه

انفجار و آتشسوزی در پمپ بنزینی در روسیه به گزارش ایمن رها حادثه انفجار در یک پمپ بنزین در نزدیکی سومین شهر بزرگ روسیه، منجر به آتشسوزی گسترده و مصدومیت چندین نفر شد.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، این حادثه در پمپ بنزینی در نزدیکی شهر "نووسیبیرسک" رخ داده و برخی گزارش ها، شمار مصدومان را شش تن اعلام نموده اند که بیشتر آنها گرفتار سوختگی شده اند.
بنابر گزارش روزنامه اکسپرس - چاپ انگلیس، یک مسئول اورژانس محلی اعلام نموده است که به دنبال این انفجار و حریق، دست کم شش نفر همچون یک کودک گرفتار مصدومیت شده اند.
این درحالیست که بنابر اعلام خبرگزاری تاسِ روسیه، "آناتولی یودانوف" رئیس ارشد پزشکی بیمارستان منطقه ای شهر نووسیبیرسک خبر داد: صدمه وارد شده به مصدومانی که بعد از انفجار و آتشسوزی در این پمپ بنزین در بیمارستان بستری شده اند، جان آنها را تهدید نمی کند.
وی تصریح کرد: هم اکنون وضعیت جسمی تمام مصدومان منتقل شده به بیمارستان همچون کودکان، پایدار می باشد و میزان سوختگی و جراحات آنها تهدید کننده نیست.
یودانوف تصریح کرد که در مجموع ۱۷ نفر در بیمارستان بستری شدند که هفت نفر از آنها در وضعیت جدی در اثر سوختگی بودند اما شرایط جسمی همگی، الان پایدار توصیف شده است.
این انفجار که بر اثر نشت گاز طبیعی رخ داده با چندین مورد حریق همراه بوده و هم اکنون مهار شده است. همینطور تحقیقات بیشتر برای کشف علت حادثه شروع شده است.1400/03/25
22:53:13
5.0 / 5
373
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی