میرلوحی:

تعیین اولویت های شورای شهر پنجم از جانب مردم انجام شد

تعیین اولویت های شورای شهر پنجم از جانب مردم انجام شد یک عضو شورای شهر تهران از زنان درخواست نمود که به شکل جدی وارد کارزار انتخاباتی شده و به فهرست جمهور رای دهند.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، محمود میرلوحی در همایش انتخاباتی برخی از نامزدهای فهرست جمهور که در محله جیحون برگزار شد، اظهار داشت: اعضای شورای شهر تهران در دوره پنجم در شرایط سخت کرونایی، تحریم های ترامپ، تورم و محدودیت های مختلف تلاش کردند که این شهر به درستی و با فعالیت صحیح، مسئولانه، پاکدستانه و رعایت نیازهای امروز و فردای شهر خوب اداره شود. در همین راستا هم که مردم دیدند در این دوره پروژه ای تعطیل نشد، مترو ایستگاه ها با سرعت ساخته شدند و حتی پس از سال ها اتوبوس های جدید وارد خطوط شد.
وی افزود: زمانی که امکان خرید واگن از چین و سوئیس میسر نشد، سعی کردیم تا قطار ملی را بسازیم و به این هدف هم رسیدیم و امروز قطار ملی داریم. سعی کردیم فاصله شمال و جنوب شهر تهران کاهش پیدا کند و طرح های محلی و بودجه کافی برای این طرح ها در نظر گرفته شد. پروژه های شهید رستگار، شهید بروجردی و اغلب پروژه های متوقف شده را به اتمام رساندیم.
میرلوحی پاکدستی و رعایت نظم و انضباط مالی را از خصوصیت های شورای شهر پنجم برشمرد و اظهار داشت: تعیین اولویت های شورای شهر پنجم از جانب مردم انجام شد. در قانون پیشبینی شده که اعضای شورای شهر ماهی دو جلسه داشته باشند اما اعضای شورای شهر تهران تمام وقت برای شهر تهران و مردم فعالیت کردند.
عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه الهام فخاری تلاشهای زیادی برای گرمخانه ها کرده است، اظهار داشت: در نتیجه این تلاش هاست که دیگر جان کسی در سرمای زمستان به خطر نیفتاد. در واشنگتن مشکل کرونا از یک آسایشگاه آغاز شد اما در تهران در گرمخانه های ما هیچ مشکلی رخ نداد و گرفتار طغیان نشد.
این فعال سیاسی اصلاح طلب در ادامه خطاب به مردم شهر تهران اظهار داشت: اگر می خواهید باغ ها قلع و قمع نشود، اگر می خواهید دارایی مردم باردیگر به شهر بازگردد و برای مردم بماند، اگر می خواهید املاک نجومی شکل نگیرد و شهر فروشی نشود و... حتما به فهرست جمهور رای دهید.
وی از زنان هم خواست که به شکل جدی وارد کارزار انتخاباتی شوند و اظهار داشت: فهرست جمهور تنها لیستی است که این تعداد جوان و زن که همگی پاکدست هستند در آن حضور دارند. ان شاءالله مردم به این افراد که قصدشان خدمت صادقانه است، رای دهند.
منبع:

1400/03/26
09:42:28
5.0 / 5
358
تگهای خبر: فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی