افتتاح ۷ پایگاه جدید مدیریت بحران در تهران

افتتاح ۷ پایگاه جدید مدیریت بحران در تهران ایمن رها: رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از فراهم شدن امکان افتتاح هفت پایگاه جدید مدیریت بحران تا اختتام شهریور ماه آگاهی داد.


رضا کرمی محمدی در گفت و گو با ایسنا، درباره افتتاح پایگاه های جدید مدیریت بحران در تهران اظهار داشت: از مدتی قبل اقدامات لازم برای افزایش تعداد پایگاه های مدیریت بحران انجام شده و بعد از تخصیص زمین و... هم اکنون بیش از ۸۰ درصد از عملیات عمرانی این پایگاه ها با همکاری سازمان عمرانی مناطق و شرکت یادمان سازه انجام شده است.
وی افزود: در صورت تخصیص بودجه و تامین نقدینگی تا اختتام شهریورماه هفت پایگاه جدید مدیریت بحران در شهر تهران تکمیل و به بهره برداری می رسد و بدین سان شمار پایگاه های مدیریت بحران پایتخت به عدد ۱۱۱ مجموعه خواهد رسید.

کرمی محمدی درباب پراکندگی جغرافیایی پایگاه های جدید پشتیبانی مدیریت بحران اضافه کرد: دو پایگاه اراج و یاران در منطقه یک، مسعودیه در منطقه ۱۵، بوستان ولایت در منطقه ۱۹، نعمت آباد در منطقه ۱۸، شهرک چشمه در منطقه ۲۲ و کارخانه سیمان در منطقه ۲۰، هفت پایگاه جدیدی هستند که در مناطق مختلف شهر راه اندازی شده اند.

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با اشاره به اینکه پایگاه های پشتیبانی مدیریت بحران ظرفیت و توان مدیریت بحران تهران محسوب می شوند، اشاره کرد: همین طور شناسایی و تامین زمین مناسب برای راه اندازی پایگاه های جدید با همکاری شهرداری مناطق در دستور کار قرار دارد.

کرمی محمدی با تاکید بر این که پایگاه های پشتیبانی مدیریت بحران باید همیشه کاربری مدیریت بحران داشته باشند و هر گونه تغییر در اهداف این پایگاه ها مجاز نیست، اشاره کرد: در همین زمینه بازدیدهای عملیاتی و دوره ای بصورت ماهانه از تجهیزات و امکانات پایگاه های موجود توسط کارشناسان سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران به عمل می آید تا عملکرد آنها مخدوش نشود.
رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با اعلان اینکه هدف از راه اندازی این پایگاه ها کمک به امر مدیریت بحران و ایجاد حس آسایش در شهروندان در مواقع بحران است، اضافه کرد: پایگاه های پشتیبانی مدیریت بحران باید در خدمت اهداف مدیریت بحران باشد و تمامی پایگاه های موجود باید همیشه در امتداد این هدف آماده باشند.
منبع:

1400/04/12
16:42:30
5.0 / 5
302
تگهای خبر: شهروندان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی