بازگشایی تمام مراكز تعویض پلاك كشور از شنبه

بازگشایی تمام مراكز تعویض پلاك كشور از شنبه ایمن رها: رییس مرکز شماره گذاری و تعویض پلاک پلیس راهور ناجا از بازگشایی مراکز تعویض پلاک از روز شنبه آگاهی داد.


سرهنگ علی محمدی در گفت و گو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت فعالیت مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک اظهار داشت: در جلساتی که پیرامون موضوع فعالیت بازگشایی مراکز تعویض پلاک با وزارت کشور و ستاد ملی مقابله با کرونا انجام شد تصمیم بر این شد تا مراکز تعویض پلاک در وضعیت مختلف کرونائی تعطیل نشده و این مراکز با رعایت پروتکلهای بهداشتی و فاصله گذاری فیزیکی امکان فعالیت حتی در وضعیت قرمز را نیز داشته باشند.
وی افزود: در همین راستا نیز از روز شنبه تمامی مراکز تعویض پلاک در سراسر کشور فعالیت خودرا شروع خواهند کرد. تنها مراکز تعویض پلاک واقع در شهرهای دارای وضعیت قرمز فعالیت شان با ۵۰ درصد ظرفیت خواهد بود.
وی با اعلان اینکه شرط استفاده از خدمات مراکز تعویض پلاک دریافت نوبت اینترنتی است، اظهار داشت: شهروندان از همین امروز می توانند نسبت به دریافت نوبت مراجعه به مراکز تعویض پلاک اقدام نمایند. لازم است شهروندان توجه داشته باشند که حتما راس همان ساعت مقرر در این مراکز حاضر شده و از آوردن همراه و ازدحام در این محدوده اجتناب کنند.
بگفته رییس مرکز شماره گذاری و تعویض پلاک پلیس راهور ناجا در صورتی که شهروندان در زمان مقرر به این مراکز مراجعه نموده و از ازدحام در این محدوده پرهیز کنند خدمات شماره گذاری و تعویض پلاک در کمترین زمان ممکن صورت خواهد گرفت.
محمدی ساعات کار مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک را نیز از هفت بامداد تا ۱۵ اعلام نمود و اظهار داشت: ساعات کار مراکز تعویض پلاک افزایش داشته است.
وی درباره افرادی که دارای وکالتنامه نقل و انتقال خودرو بودند نیز اظهار داشت: اگر اعتبار وکالتنامه در زمان تعطیلی مراکز تعویض پلاک آن شهر به انتها رسیده باشد به ازای روزهای تعطیلی بر مدت اعتبار آن افزوده خواهد شد اما اگر وکالتنامه ای همچنان دارای اعتبار باشد روزهای تعطیل بر مدت اعتبار آن اضافه نخواهد کرد.
منبع:

1400/05/07
21:29:06
5.0 / 5
508
تگهای خبر: بهداشت , پلیس , خدمات , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی