راز قتل مربی بدنسازی در سینه مدل اینستاگرامی

راز قتل مربی بدنسازی در سینه مدل اینستاگرامی ایمن رها: رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از کشف راز قتل مربی بدنسازی که از 4 فروردین ماه امسال مفقود شده بود، آگاهی داد.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، سردار علیرضا لطفی، در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: پانزدهم تیر سال جاری زن میانسالی به کلانتری ۱۱۳ بازار مراجعه نموده و اعلام نمود که پسر ۲۳ ساله اش به نام فرید که مربی بدنسازی است از چهارم فروردین ماه ناپدید شده است. وی همینطور این ادعا را به نقل همسر فرد مفقودی بیان کرد که فرید به علت قتل دو نفر از دوستانش متواری شده و در این زمان چندباری از راه فضای مجازی با همسرش در ارتباط بوده است.
وی با اشاره به اینکه با شکایت زن ۵۷ ساله، کارآگاهان اداره چهارم پلیس آگاهی پایتخت وارد عمل شده و در اولین گام به سراغ شهناز، همسر فرید رفتند، اظهار داشت: همسر فرید ادعا کرد، شب پیش از ناپدید شدن فرید، دو نفر از دوستانش به منزل آنان رفته و بعد از شرب خمر سوار ماشین شده با هم قرار استخراج عتیقه جات گذاشتند. سپس به حوالی جاده ساوه رفته اند اما بعد از حضور در آنجا با چند نفر دیگر در آن محل درگیر شده که در جریان آن فرید دو نفر را با ضربات چاقو به قتل رسانده و سپس متواری شده است.
لطفی ضمن اشاره به اظهارات همسر فرید افزود: وی همینطور ادعا نمود که فرید پیش از فرار از یکی از دوستانش خواسته تا همسرش را به منزل برساند اما در طول مسیر خودروی آنها به کانال آب سقوط کرده و آنرا با جرثقیل از کانال خارج کردند. این زن همینطور ادعا نمود که دیگر فرید را ندیده و چندباری تنها از راه فضای مجازی با او صحبت کرده است.

لطفی اضافه کرد: درپی اظهارات زن جوان، کارآگاهان اداره چهارم پلیس آگاهی بعد از هماهنگی قضایی راهی خانه فرید شدند. در بازرسی از خانه فرید باتوجه به گذشت چهار ماه از ناپدید شدن مردجوان هیچ مدرکی به دست نیامد. اما در تحقیقات از همسایگان سرنخ هایی از روز مفقود شدن فرید به دست آمد و یکی از همسایه ها به تیم تحقیق اظهار داشت که در تاریخ چهارم فروردین ماه و حوالی نیمه شب مردی ناشناس را پشت فرمان خودروی فرید و درحال خروج از پارکینگ دیده است. همسر فرید به این مرد گفته که فرید به علت مصرف مشروبات الکلی حالش بد شده و درحال انتقال او به بیمارستان هستند. همینطور در ادامه تحقیقات هم مشخص شد مرد جوان با همسرش اختلاف زیادی داشته و دو بار از او جدا شده که با وساطتت خانواده و به خاطر بچه اش باردیگر با شهناز زندگی کرده است.
رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ افزود: از طرفی از دوستان فرید و مرد جوانی که شهناز مدعی بود او را به خانه رسانده اند هم خبری نبود. زمانی که تیم تحقیق مدارک و شواهد را در کنار هم قرار داد فرضیه قتل فرید و داستان سرایی از جانب همسرش عنوان شد و به مرور زمان قوت بیشتری به خود گرفت. در همین راستا هم شهناز بازداشت شد.
وی افزود: با بازداشت شهناز، گرچه او بازهم مدعی بود که فرید به خاطر دو قتل از مرز خارج شده، اما درنهایت به جنایت اعتراف کرد و اظهار داشت که مدتی قبل با مردی به نام حامد که از فعالان حوزه مدلینگ بود در فضای مجازی آشنا شده و بعد از درخواست برای عکاسی از دخترش و ساخت صفحه ای برای او، رابطه میان این دو افزایش پیدا کرده است. به جهت همین صمیمیت هم از کتک ها و رفتارهای بد فرید برای او گفته است.
لطفی ضمن اشاره به اعترافات این زن افزود: در روز حادثه حامد از فرید خواست که برای صحبت به یکی از اتاق ها بروند و ناگهان صدای درگیری از داخل اتاق شنیده شد و شهناز فورا وارد اتاق شده و دیده که حامد با چاقو فرید را کشته است. بعد هم جسد را از خانه خارج کردند و دیگر از حامد خبری ندارند چون که او این زن و فرزندش را تهدید کرده بود که اگر رازی از قتل برملا شود، آنها را خواهد کشت.

وی با اشاره به اینکه حامد هم شناسایی و دستگیر شد، اظهار داشت: حامد که تصور نمی کرد دستگیر شود و به شدت شوکه شده بود در تحقیقات به جرم خود اعتراف کرد و اظهار داشت که بعد از آشنایی با شهناز چند بار او را ملاقات کرده تا این که در روز حادثه از او درخواست کمک کرد تا با همسرش در مورد ضرب و شتمش صحبت کند. متهم هم حوالی ساعت هفت عصر به خانه آنها رفته و شوهرش را در حالیکه به حالت بیهوش روی زمین افتاده بود مشاهده کرده و در این حین شهناز از او خواسته تا یک ویلچر تهیه نماید. این مرد هم حدود ساعت سه بامداد با تهیه ولیچر به خانه شهناز برگشت. شهناز که از بیدار شدن شوهرش که بیهوش شده بود وحشت داشت چهار ضربه چاقو به پهلو شکم و قفسه سینه او زد و همان لحظه تصمیم سوزاندن جسد در بیایان های پرند را گرفته است.
لطفی با اشاره به اینکه این زن و مرد جسد را به بیایان های پرند انتقال داده و در آنجا به آتش کشیدند، اظهار داشت: در راه بازگشت هم به علت خستگی و بیخوابی کنترل ماشین از دست حامد خارج و ماشین وارد کانال آب شد که با تماس به چرثقیل آنرا خارج کرده و خودرو را به تهران منتقل کرده اند.
وی در انتها اظهار داشت: با اعتراف متهمین تیمی از کارآگاهان راهی محل شده و استخوان هایی را کشف و در اختیار پزشکی قانونی قرار دادند تا مشخص شود که استخوان ها متعلق به مقتول بوده است و تحقیقات جنایی برای کشف زوایای پنهان پرونده از جانب کارآگاهان اداره دهم همچنان ادامه دارد.
منبع:

1400/05/10
15:55:04
5.0 / 5
172
تگهای خبر: بیمارستان , پزشك , پلیس , حادثه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی