رئیس اداره منابع طبیعی شاهرود:

آتش سوزی در مراتع مجن

آتش سوزی در مراتع مجن به گزارش ایمن رها رییس اداره منابع طبیعی شاهرود اظهار داشت: آتش سوزی در مراتع شهر مجن در شمال شهرستان شاهرود با تلاش مردم و ماموران امدادی اطفا شد.محمدرضا کشاورزیان در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن اشاره به وقوع آتش سوزی در مراتع شمال شهرستان شاهرود و زیر مجموعه منطقه مجن در بخش بسطام، بیان کرد: این آتش سوزی شامگاه گذشته به وقوع پیوست که بلافاصله عوامل امدادی و یگان های منابع طبیعی به منطقه اعزام شدند.
وی با اعلان اینکه کوشش برای اطفای حریق خوشبختانه و با همکای مردم به خوبی جواب داد و آتش بعد از سه ساعت اطفا شد، بیان کرد: کارشناسان منابع طبیعی درحال برآورد خسارات وارده هستند.
رئیس اداره منابع طبیعی شاهرود سهل انگاری گردشگران و یا چوپان ها را علت احتمالی حادثه دانست و اظهار داشت: یک تیم اطفای حریق در مجن مستقر شد تا در صورت بروز باردیگر آتش با آن مقابله کنند همین طور یک تیم ارزیابی کارشناسی نیز امروز در مراتع مجن درحال برآورد خسارات وارده هستند.
کشاورزیان با اعلان اینکه شماره تلفن ۱۵۰۴ در تمام طول شبانه روز آماده دریافت گزارش های مردمی در خصوص آتش سوزی یا تخلفات عرصه های منابع طبیعی است، اشاره کرد: به سبب وسعت مراتع شهرستان شاهرود همراهی مردم در کاهش خسارات وارده به منابع طبیعی مؤثر است.


منبع:

1400/05/26
21:04:30
5.0 / 5
230
تگهای خبر: آتش سوزی , حادثه , حریق
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی