کشف بیش از 79 هزار قلم داروی قلابی و تاریخ گذشته در خیابان پاسداران تهران

کشف بیش از 79 هزار قلم داروی قلابی و تاریخ گذشته در خیابان پاسداران تهران ایمن رها: رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ از کشف بیش از 79 هزار قلم انواع داروهای بدون مجوز در تهران آگاهی داد.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، سرهنگ پیام کاویانی در این زمینه اظهار داشت: مدتی قبل و درپی دریافت شکایت های مردمی پیرامون توزیع داروهای غیرمجاز، تقلبی، تاریخ گذشته و غیراستاندارد از طرف فردی در محدوده شمال شرق تهران رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفت.
وی با اعلان اینکه ماموران پلیس در تحقیقات اولیه خود متوجه شدند که این داروها، در دیگر مناطق شهر نظیر ناصرخسرو نیز توزیع می شود، اظهار داشت: بنابر گفته شکات و نیز نتایج بررسی های انجام شده، این داروها نه فقط مشکلی را در حوزه درمان بیماران حل نمی کرد، بلکه گاهی منجر به وخامت حال بیماران نیز شده بود. در همین راستا نیز ماموران به سرعت محل دپوی این داروها را در حوالی خیابان پاسداران مورد شناسایی قرار دادند.
کاویانی با اعلان اینکه مجوز قضایی برای انجام عملیات گرفتن شد، اظهار داشت: در ادامه ماموران در عملیاتی به محل دپوی این داروها رفته و در جریان آن ۷۹هزار و ۲۵۰ قلم انواع دارو، اقلام بهداشتی، آمپول، قرص و پودرهای بدنسازی غیرمجاز، تقلبی و تاریخ گذشته و غیر استاندارد را کشف کردند.
رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ با اعلان اینکه دو نفر نیز در این رابطه دستگیر و با تشکیل پرونده به دادسرا معرفی گشتند، اظهار داشت: تحقیقات برای شناسایی دیگر افراد در رابطه با این پرونده ادامه دارد.
وی با هشدار به شهروندان درباره خرید و تهیه دارو از منابع غیرمعتبر اظهار داشت: تعدادی از این داروها تقلبی هستند و برخی دیگر نیز تاریخ مصرفشان به پایان رسیده است. از این روز لازم است شهروندان داروهای مورد نیاز خودرا حتما از منابع معتبر تهیه کنند و فریب سودجویان را نخورند.
منبع:

1400/06/04
13:15:42
5.0 / 5
12714
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی