پرستار فروشنده واکسن تقلبی دستگیر شد

پرستار فروشنده واکسن تقلبی دستگیر شد به گزارش ایمن رها رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری فروشنده واکسن های تقلبی کرونا اطلاع داد.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، سردار علیرضا لطفی درباره دستگیری این فرد اظهار داشت: بعد از عرضه گزارشی در مورد اقدام فردی به تزریق و فروش واکسن کرونا در ازای مبلغ ۱۳ میلیون تومان، مبحث با عنایت به اهمیت و حساسیت ویژه جهت رسیدگی تخصصی به کاراگاهان اداره سیزدهم مبارزه با جعل پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد.
وی افزود: کارآگاهان بعد از هماهنگی های قضایی، تحقیقات میدانی را انجام داده و با تلاش شبانه روزی و اقدامات اطلاعاتی، شخص مورد نظر را به نام پدرام شناسایی نمودند. بعد از شناسایی مشخص شد او پرستار یکی از بیمارستان های پایتخت است و این فرد بلافاصله طی یک عملیات پلیسی دستگیر شد.
وی خاطرنشان کرد: کارآگاهان در بازرسی از منزل متهم مقادیری ویال واکسن کرونا با برندهای مختلف شامل اسپوتنیک وی و آسترازنکا و مهر جعلی پزشک و کارت جعلی تزریق واکسن کشف کردند.

وی افزود: متهم جوان در اظهاراتش به کارآگاهان اظهار داشت که چند وقتی است به علت نیاز مالی تصمیم به این کار گرفته و محتویات داخل ویال آب مقطر است. همینطور او گفته که برچسب ویال ها را هم به چاپخانه سفارش داده ام.
سردار لطفی در انتها اظهار داشت: با عنایت به دستگیری متهم و کشف مقادیر واکسن تقلبی تحقیقات پلیسی در جهت دستگیری همدستان احتمالی و مرکز چاپ برچسب ها توسط کارآگاهان اداره سیزدهم پلیس آگاهی پایتخت ادامه دارد.1400/06/06
22:37:16
5.0 / 5
229
تگهای خبر: بیمارستان , پزشك , پلیس , تخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی