مدیر روابط عمومی شركت توزیع برق لرستان خبر داد:

قطعی برق و ضرب و شتم نیروهای شرکت برق ویسیان در لرستان

قطعی برق و ضرب و شتم نیروهای شرکت برق ویسیان در لرستان به گزارش ایمن رها لرستان مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق لرستان اظهار داشت: عصر روز گذشته، عده ای یکی از کارمندان شرکت برق ویسیان را پس از قطعی برق، مورد ضرب و شتم قرار دادند.


سعید دولتشاه خاطرنشان کرد: بامداد روز گذشته به دلیل قطعی برق در بخش ویسیان یک ارباب رجوع با اپراتور برق این منطقه تماس می گیرد که با فحش و حرف های رکیک به همکاران شرکت برق اعتراض خویش را نشان می دهد، اما در مقابل اپراتور شرکت برق ویسیان با تواضع جواب این ارباب رجوع را می دهد، پس از آخر ساعت کاری سه نفر از همکاران شامل رئیس اداره برق ویسیان، اپراتور و سیمبان با یک وسیله نقلیه درحالی که قصد خروج از اداره را داشتند مورد ضرب و شتم دو نفر افراد سودجو قرار می گیرند که متأسفانه مصطفی زهابی رئیس و مرتضی رضایی اپراتور شرکت برق ویسیان مصدوم شده و هم اکنون در بیمارستان عشایر بستری هستند.
مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق لرستان تصریح کرد: انتظار می رود نیروهای امنیت و انتظامی این مورد را مورد بررسی و پیگیری قرار دهند.
دولتشاه افزود: متأسفانه خاموشی های اخیر زندگی مردم را مختل کرده و این خاموشی ها ناشی از گرمای شدید و کمبود منابع آبی است که عملاً هم به صورت سراسری در کشور اجرا می شود و شرکت توزیع برق استان هیچ نقشی در قطع برق ندارد.
وی بیان نمود: روابط عمومی شرکت توزیع برق استان همیشه با اطلاع رسانی ها اعلام نموده که خاموشی ها به صورت سراسری بوده و ما نقشی در آن نداریم آیا این روش درست است که با ضرب و شتم نیروهای مظلوم شرکت برق ویسیان اعتراض خویش را نشان دهند؟
منبع:

1400/06/12
14:07:32
5.0 / 5
377
تگهای خبر: امنیت , بیمارستان , سیل , مصدوم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی