فرمانده یگان های ویژه ناجا:

اقتدار پلیس بر اعتماد مردم استوار است

اقتدار پلیس بر اعتماد مردم استوار است فرمانده یگان های ویژه ناجا اظهار داشت: یگان ویژه در مقابله با تحرکات و اقدامات شوم دشمنان، آینده نگری داشته و در این حوزه کارنامه درخشانی دارد چونکه در عرصه های مختلف با استفاده از الگوهای هوشمندانه و آموزش های نوین توانسته تمام اهداف معاندان و بدخواهان نظام اسلامی را بموقع خنثی کند.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، سردار حسن کرمی در جمع فرماندهان و کارکنان یگان ویژه استان البرز ضمن اشاره به حساسیت پذیرش مسئولیت های دنیوی، اظهار نمود: کلیه تدابیر و تصمیم های یک مدیر یا فرمانده در نظام مقدس جمهوری اسلامی باعث مسئولیت در درگاه خداوند متعال است و بدین لحاظ مدیران و فرماندهان باید تلاش کنند با در نظر گرفتن رضای خداوند متعال در کلیه تصمیم گیری ها، دوران خدمت خویش را به زمانی برای جمع آوری خیر و حسنات تبدیل کنند.
وی ضمن اشاره به اهمیت یگان ویژه و لزوم حفظ اقتدار و توانمندی های این یگان، اضافه کرد: امروزه شاهدیم دشمنان و معاندان تمام پتانسیل و امکانات خویش را به کار گرفته و در صدد تضعیف نیروهای نظامی و منفی جلوه دادن عملکرد پلیس بخصوص یگان ویژه در جمهوری اسلامی ایران هستند و برای تحقق این اهداف، تلاش در انتشار اخبار کذب و استفاده از تاکتیک های عملیات روانی و فضای مجازی دارند.
فرمانده یگان های ویژه ناجا بیان نمود: یگان ویژه در مقابله با تحرکات و اقدامات شوم دشمنان، آینده نگری داشته و در این حوزه کارنامه درخشانی دارد چونکه در عرصه های مختلف با استفاده از الگوهای هوشمندانه و آموزش های نوین توانسته تمام اهداف معاندان و بدخواهان نظام اسلامی را بموقع خنثی کند.
سردار کرمی، توانمندی پلیس را در گروی آموزش صحیح دانست و خاطرنشان کرد: به یقین آموزش کارکنان نقش کلیدی و اساسی در پیشبرد اهداف سازمانی خواهد داشت و به جرأت میتوان گفت اقتدار و توانمندی یگان ویژه حاصل آموزش های هدفمند و تمرینات مستمر و دقیق است.
او در آخر اقتدار پلیس را بر پایه اعتماد مردم عنوان و تصریح کرد: مدیران و فرماندهان باید ایام مسئولیت خویش را دوران طلایی خدمت به مردم دانسته و این فرصت را که نعمتی الهی است، صرف خدمت صادقانه و بی ریا به مردم و رسیدگی به مشکلات آنان کنند.
برپایه گزارش سایت پلیس، در انتها این مراسم ضمن تجلیل و قدردانی از تلاش ها و زحمات سرهنگ "جهانشاه زین الدینی"، سرهنگ "امیر حسنقلی پور" طی حکمی از جانب فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران بعنوان فرمانده جدید یگان ویژه استان البرز ارائه شد.1400/06/15
11:24:12
5.0 / 5
215
تگهای خبر: آموزش , پلیس , سایت , سیل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی