توقیف بار میلیاردی بلور در تهران

توقیف بار میلیاردی بلور در تهران به گزارش ایمن رها رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف محموله بزرگ بلور و کریستال قاچاق در پایتخت اطلاع داد.


سرهنگ علی ولیپور گودرزی در گفتگو با ایسنا، دراین باره اظهار داشت: مدتی قبل خبری پیرامون قاچاق یک محموله بزرگ بلور و کریستال از راه منابع خبری به پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ اطلاع داده شد که درپی آن ماموران بررسی های خود برای صحت اطلاعات واصله را شروع کردند.
وی افزود: با تایید اصل خبر، هماهنگی های لازم با مقام قضایی هم انجام شده و مجوزهای عملیات دریافت شد. درهمین راستا هم ماموران به صورت نامحسوس محل دپوی این محموله را مورد بررسی و نظارت قرار دادند.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با اشاره به اینکه محل دپوی این اقلام قاچاق یک آپارتمان مسکونی در محدوده خیابان بعثت بود، اظهار داشت: متاسفانه این آپارتمان که سه طبقه داشت به انبار تغییر کاربری داده و به محلی برای دپوی اقلام قاچاق بدل شده بود.
ولیپور گودرزی با اشاره به اینکه ماموران در عملیاتی مبادرت به توقیف بلور و کریستال های دپو شده در این انبار کردند، اظهار داشت: در مجموع بیشتر از ۷۸ هزار قلم انواع بلور و کریستال ساخت کشورهای ژاپن، آلمان و ایتالیا که به شکل قاچاق وارد کشور شده بود در این عملیات کشف و ضبط شد.
وی ارزش ریالی اقلام مکشوفه را دستکم هشت میلیارد تومان اعلام نمود و اضافه کرد: دو نفر هم در این خصوص دستگیر شدند که برای آنها پرونده ای تشکیل شده و تحقیقات برای شناسایی دیگر افراد در رابطه با این محموله هم در حال انجام می باشد.
منبع:

1400/06/21
10:07:29
5.0 / 5
279
تگهای خبر: امنیت , پلیس , مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی