واکسیناسیون تمام کارکنان پلیس غرب استان تهران

واکسیناسیون تمام کارکنان پلیس غرب استان تهران ایمن رها: جانشین فرمانده انتظامی غرب استان تهران از تزریق واکسن کرونا به کارکنان غرب استان تهران آگاهی داد.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، سرهنگ مهدی کرمی درباره تزریق واکسن کرونا به کارکنان پلیس غرب استان تهران اظهار داشت: در پی همه گیری و اپیدمی ویروس کرونا اقدامات بهداشتی در دستور کار فرماندهی انتظامی غرب استان تهران قرار گرفت و در این خصوص ماسک و مقادیر زیادی الکل و مواد ضدعفونی تهیه شده و در بین کارکنان کادر و سربازان توزیع شد. همین طور بصورت مکرر و مستمر آسایشگاه سربازان و محل کار کارکنان ضدعفونی شد.
وی درباره تزریق واکسن کرونا به کارکنان پلیس نیز اظهار داشت: صد درصدکارکنان پلیس غرب استان تهران واکسینه شدند و تعداد اندکی از کارکنان که نتوانستند واکسن دریافت نمایند به خاطر بیماری بوده که بعد از طی بیماری آنها نیز واکسن دریافت خواهند کرد.
کرمی اشاره کرد: واکسینه کردن سربازان نیز بصورت ویژه در دستور کار قرار گرفته و ۶۰ درصد سربازان وظیفه واکسینه شدند و اقدامات دراین زمینه درحال اجراء است و در چند روزه آینده، تمامی سربازان نیز واکسینه خواهند شد.
جانشین فرمانده انتظامی غرب استان تهران در با اشاره به این که کارکنان کادر و وظیفه بصورت ویژه در کنار هم دیده شدند و هیچ فرقی بین کارکنان کادر و وظیفه نیست، اشاره کرد: ۶ هزار واکسن آماده است تا بعد از اتمام واکسینه سربازان، خانواده کارکنان کادر و وظیفه نیز واکسینه شوند تا ایمنی لازم را کسب کنند.
منبع:

1400/06/24
20:47:12
5.0 / 5
265
تگهای خبر: ایمنی , بهداشت , پلیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی