توقیف ۳ موتورسنگین لایی کش در بزرگراه چمران

توقیف ۳ موتورسنگین لایی کش در بزرگراه چمران ایمن رها: معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از توقیف سه دستگاه موتور سیکلت سینگین در بزرگراه شهید چمران آگاهی داد.


سرهنگ علی همه خانی در گفت و گو با ایسنا، دراین باره اظهار داشت: روز گذشته ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ بوسیله رصد هوشمند معابر و نیز گزارش ماموران متوجه تردد سه دستگاه موتور سیکلت سنگین در بزرگراه شهید چمران شده و در پایش های تصویری انجام شده متوجه شدند که این سه دستگاه موتور سیکلت سنگین درحال انجام حرکات نمایشی و مخاطره آمیز نیز هستند که در همین راستا اقدامات برای برخورد با این تخلف شروع شد.
وی با اعلان اینکه با هماهنگی بعمل آمده با تیم های گشتی منطقه ۲۳ پلیس راهور فاتب، توقیف این موتورسیکلت ها در دستور کار قرار گرفت، اظهار داشت: در اجرای این عملیات، در ساعت ۱۳: ۳۰ در محدوده پل نمایشگاه در بزرگراه چمران اولین موتور سیکلت که از نوع یاماها ۱۰۰۰cc بود توقیف شد. دقایقی بعد در ساعت ۱۴: ۱۵ و در همان محدوده دومین موتورسیکلت که از نوع سوزوکی ۱۴۰۰cc بود متوقف شده و سومین موتور سیکلت هم که از نوع کاوازاکی۱۰۰۰cc بود در ساعت ۱۵: ۲۰ در همان محل توقیف شد.
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اعلان اینکه هر سه موتور سیکلت توقیف شده به پارکینگ منتقل شدند، اظهار داشت: متاسفانه راکبان این موتورسیکلت ها درحال انجام لایی کشی، سرعت بدون مجوز و دیگر حرکات نمایشی بودند و هم ایمنی خودرا به خطر انداخته و هم ایمنی دیگران را به مخاطره انداخته بودند.
منبع:

1400/07/03
18:56:08
5.0 / 5
270
تگهای خبر: آموزش , ایمنی , پلیس , ترافیك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی