رئیس سازمان آتش نشانی سمنان:

۱۳۹ مورد حادثه و حریق در سمنان رخ داد

۱۳۹ مورد حادثه و حریق در سمنان رخ داد رئیس سازمان آتش نشانی سمنان با اشاره به اینکه در یک ماه اخیر ۱۳۹ مورد حادثه در سطح این شهر رخ داده است، اظهار داشت: ۴۱ مورد از این حوادث آتشسوزی بوده است.به گزارش ایمن رها به نقل از مهر، سعید اسمعیل پور بامداد یکشنبه در جمع خبرنگاران به میزبانی فرماندهی آتش نشانی سمنان با اشاره به اینکه طی شهریورماه سال ۱۴۰۰ مجموعاً ۱۳۹ حادثه در شهر سمنان رخ داده است، تصریح کرد: در این بازه زمانی شاهد یک هزار و ۸۱۳ مورد تماس با فوریت های امدادی سمنان بوده ایم.
وی با اشاره به اینکه در ماهی که گذشت ۴۱ مورد آتشسوزی در سمنان رخ داده است، ابراز کرد: ۹۸ مورد عملیات امداد و نجات توسط مأموران آتش نشانی سمنان انجام شده است.
امدادرسانی به ۱۱۵ نفر
رئیس آتش نشانی سمنان با اشاره به اینکه مأموران این نهاد در شهریورماه ۶۵ ساعت و پنج دقیقه مأموریت امداد، نجات و اطفای حریق انجام دادند، بیان داشت: بیشترین میزان حریق به وقوع پیوسته در سمنان با ۱۰ مورد در ارتباط با معابر و ساختمان های متروک بوده و پارک ها وفضای سبز با ۹ مورد و منزل مسکونی با هشت مورد در رتبه های دیگر قرار دارند.
اسمعیل پور با اشاره به اینکه از ۹۸ مورد حادثه رخ داده در سمنان ۵۹ مورد در ارتباط با محبوس شدن افراد در آسانسور بوده است، بیان نمود: گرفتن حیوانات موذی با ۱۸ مورد دومین فراوانی مأموریت های امدادی سازمان آتش نشانی سمنان را در شهریورماه ۱۴۰۰ به خود مختص کرده است.
وی با اشاره به اینکه در ماه گذشته ۱۰ مأموریت خارج از شهری هم از جانب آتش نشانی سمنان انجام شد، بیان داشت: در مجموع حوادث به وقوع پیوسته در سمنان طی شهریورماه ۱۱۵ نفر امدادرسانی شدند.

1400/07/18
23:22:10
5.0 / 5
326
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی