مردم بهترین ناظران پلیس هستند

مردم بهترین ناظران پلیس هستند به گزارش ایمن رها فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینکه بهترین ناظران ما مردم هستند، از نظارت خود بر روند رسیدگی به موضوعات سامانه ۱۹۷ اطلاع داد.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، سردار اشتری در حاشیه حضور در مرکز نظارت همگانی بازرسی کل ناجا (۱۹۷) اظهار نمود: مرکز نظارت همگانی بازرسی کل ناجا ( ۱۹۷)، پل ارتباطی میان مردم و فرماندهان، معاونان، مسؤلان و مدیران ناجا است.
وی با تشریح فرایند دریافت موضوعات مردمی از راه ۱۹۷ اظهار داشت: مردم می توانند با تماس با سامانه ۱۹۷، نظرات، انتقادات، پیشنهادات و... خویش را مطرح و این مرکز، از زمان دریافت پیام تا طی فرایند رسیدگی و حصول نتیجه، همکاران این موضوعات را پیگیری می کنند.
سردار اشتری با اشاره به اینکه بهترین ناظران ما مردم هستند، تصریح کرد: موضوعات مطروحه با سامانه ۱۹۷، طیف بندی و دسته بندی می شود و در این میان با بررسی نمودارهای ارزیابی، در مورد برخی موضوعات تصمیم گیری های کلان می شود.
وی با اشاره به اینکه بنده بر روند رسیدگی موضوعات ۱۹۷ نظارت دارم، تصریح کرد: ارتباط مردم با خودمان را در ارزیابی عملکرد نیروهای پلیس و فرایند پیشرفت مأموریت ها و پیشبرد اهداف موثر می دانیم.
برپایه گزارش سایت پلیس، فرمانده نیروی انتظامی در ادامه حضور در مرکز نظارت همگانی بازرسی کل ناجا (۱۹۷)، ضمن ارتباط مستقیم ( تماس تلفنی) با مردم، پاسخگوی درخواست ها و سوالات عمومی و مردمی بود و دستور رسیدگی به برخی مشکلات مطروحه از جانب مردم را صادر کرد.1400/07/26
09:07:45
5.0 / 5
284
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی