راه اندازی باشگاه ویژه آتش نشانان در دستور کار آتش نشانی

راه اندازی باشگاه ویژه آتش نشانان در دستور کار آتش نشانی ایمن رها: سرپرست تربیت بدنی سازمان آتش نشانی از طرح راه اندازی باشگاه ویژه آتش نشانان آگاهی داد.


غلامرضا کریمی در گفت و گو با ایسنا، درباب کمبود و نیازهای سازمان آتش نشانی تهران برای افزایش مهارت و آمادگی جسمانی آتش نشانان تهرانی اظهار نمود: هم اکنون یکی از کمبودهای موجود این است که در برخی از مناطق فضای ورزشی نداریم.
وی افزود: این در حالیست که آتش نشانان به خاطر شرایط شغلیشان باید همیشه از نظر آمادگی جسمانی در سطح قابل قبولی باشند و فضای ورزشی کمک می نماید که بتوانیم تمرینات ورزشی را بصورت مستمر داشته باشیم.
سرپرست تربیت بدنی سازمان آتش نشانی تهران اظهار داشت: بعنوان مثال در محدوده مرکز شهر اماکن ورزشی نداریم. این در حالیست که این منطقه به خاطر شرایط مخاطرات آن وضعیت خاصی دارد.
وی ادامه داد: در منطقه ۲ نیز وضعیت مشابهی داشتیم که سازمان ورزشی سانس هایی را در باشگاه های ورزشی به آتش نشانی اختصاص داد. آتش نشانی تهران برای آمادگی جسمانی کارکنان خود به باشگاه های ورزشی نیاز دارد. در بعضی نقاط این امکانات را داریم و بیش از ۱۲۰۰ نفر آتش نشان در سالن های بدنسازی ثبت نام کردند.
کریمی درباره امکانات ورزشی که در ایستگاه های آتش نشانی فراهم گشته است اظهار داشت: لوازم ورزشی مورد نیاز ایستگاه ها را تهیه کردیم و برای شش ماهه دوم نیز درخواست دادیم که بعضی لوازم تهیه شود.
وی درباب یک طرح جدید جهت راه اندازی باشگاه ورزشی برای آتش نشانان اظهار داشت: طرح باشگاه ورزشی آتش نشانان با نام fire fit gym را در دستور کار داریم که اقدامات اولیه آن انجام شده است و تأییدیه آتش نشانی نیز گرفته شده است. این باشگاه ورزشی ویژه آتش نشانان است که برمبنای فاکتورهای بین المللی ابزار و وسایل تهیه می نماییم. همین طور تمرینات برمبنای نیاز شغلی آتش نشانان خواهد بود.
کریمی اشاره کرد: به دنیال این هستیم که سرانه ورزشی آتش نشانی را بهبود دهیم و نیاز به فضاهایی داریم که بتوانیم در آن فعالیت نماییم. حادثه خبر نمی کند و ما باید همیشه آماده باشیم.
منبع:

1400/08/17
21:52:38
5.0 / 5
202
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی