كولیوند مطرح كرد؛

تدوین برنامه 5 ساله هلال احمر

تدوین برنامه 5 ساله هلال احمر به گزارش ایمن رها رئیس جمعیت هلال احمر اظهار داشت: بودجه سال ۱۴۰۱ را با کمک افراد متخصص تغییر خواهیم داد تا هلال احمر بهتر از گذشته به لحاظ مالی تأمین شود.


به گزارش ایمن رها به نقل از مهر، جلسه شورای مدیران هلال احمر با حضور مدیران ستادی در ساختمان صلح و حضور ویدئو کنفرانسی مدیران عامل هلال احمر استان ها تشکیل شد. پیرحسین کولیوند رئیس جمعیت هلال احمر در این نشست از اعتماد رئیس جمهوری، نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر و اعضای شورایعالی قدردانی نمود و اضافه کرد: امیدوارم با همراهی اعضا و مدیران، خدمتگزار و منشأ خیر و اثر برای مردم باشیم. کولیوند در ادامه ضمن اشاره به قرار گرفتن در هفته بسیج و این که این هفته از یادگارهای بسیار مؤثر حضرت امام بوده و مقام معظم رهبری هم بر آن تاکید ویژه ای دارند، اضافه کرد: انتظار دارم انقلابی بودن، شادابی، روحیه بسیجی و سبقت برای انجام خدمت که در هلال احمر وجود دارد بیشتر و پررنگ تر از گذشته ادامه یابد. او همینطور از خدمات و زحمات کریم همتی، رئیس سابق جمعیت هلال احمر هم تقدیر و اظهار داشت: دکتر همتی تلاش بسیار زیادی کرد تا فعالیت ها در هلال احمر به بهترین شکل انجام و به مردم خدمت رسانی شود. رئیس جمعیت هلال احمر افزود: سلام من را به همه اعضای جمعیت هلال احمر؛ امدادگران، داوطلبان، جوانان در اقصی نقاط ایران برسانید که در شرایط سخت و با روحیه جهادی، بدون مزد و توقع برای خدمت رسانی به مردم حاضر هستند.

تدوین برنامه ۵ ساله هلال احمر با تکیه بر ۴ رکن رئیس جمعیت هلال احمر ضمن اشاره به تدوین برنامه ۵ ساله برای این جمعیت اظهار نمود: این برنامه بر ۴ حوزه امداد و نجات در حوادث، توجه ویژه به بیانیه گام دوم انقلاب با عنایت به ظرفیت بالای هلال احمر در این حوزه، مباحث اقتصادی، درمانی و تدارکات و امور حوزه بین الملل متمرکز خواهد بود؛ وی اظهار داشت: امداد و نجات اصلی ترین وظیفه هلال احمر است. در بیانیه گام دوم انقلاب هم دوستان باید سرعت کار را به اندازه ای بالا برند تا اعتماد مردم و سایر دستگاه ها را جلب نماییم. در حوزه مباحث اقتصادی، درمانی و تدارکات پزشکی هم برای بهتر شدن روند کار باید از همه اعضا از کوچک ترین امدادگر و داوطلب گرفته تا بالاترین مسئول کمک گرفت، بودجه سال ۱۴۰۱ را هم با کمک از افراد متخصص تغییر خواهیم داد تا جمعیت بهتر از گذشته به لحاظ مالی تأمین شود. کولیوند اظهار نمود: در حوزه بین الملل هم باید محکم تر، پر رنگ تر و درخشان تر از قبل گام برداریم و ردپای خوبی از خود در فدراسیون به جا بگذاریم. همینطور همکاریهای چندجانبه با سایر کشورها را هم باید گسترش دهیم. بهره مندی از توانایی مدیریت زنان در سطوح مختلف رئیس جمعیت هلال احمر در ادامه تصریح کرد: کار در جمعیت هلال احمر شبانه روزی است، انتظار دارم فعالیت ها در جمعیت بدون توجه به شرایط با بالاترین کیفیت صورت گیرد. ما باید کلام های مقدس رهبر انقلاب را چراغ راه کرده و با تاکید بر بیانیه گام دوم انقلاب حرکت و نیروهای مؤمن، جوان و انقلابی را برای آینده کشور تربیت نماییم. کولیوند اظهار داشت: انتصاب ها اساسا از داخل جمعیت و از اعضای جوان است تا همواره شادابی و جوان گرایی در هلال احمر وجود داشته باشد و گسترش یابد. همینطور از ظرفیت مدیریتی خواهران باید بهره برد و با نگاه مثبت و جدی به خواهران بتوانیم این ظرفیت را هم ارتقا دهیم. تقویت ارتباطات و تعاملات با دستگاههای همکار کولیوند به ضرورت گسترش و تقویت ارتباطات و تعامل مدیران جمعیت با دستگاههای همکار هم تصریح کرد و اضافه کرد: حتما ارتباطات با سایر دستگاه ها همچون آموزش و پرورش، نیروی نظامی و انتظامی، بسیج و …حفظ شود. به صورت منظم همکاریهای مشترک هم گسترش یابد. او همینطور ضمن اشاره به این که باید از تمام ظرفیت ها در هلال احمر استفاده شود، اضافه کرد: منابع قدرت در هلال احمر فراوان است و باید از همه منابع قدرت نهایت بهره را برد. اصلی ترین سرمایه و منبع قدرت در هلال احمر، نیروهای جمعیت و داوطلبان و خیرین هستند.


منبع:

1400/09/06
21:00:38
5.0 / 5
256
تگهای خبر: آموزش , پزشك , تخصص , حوادث
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی