كانون جهانگردی و اتومبیلرانی اعلام كرد

مراکز و شرایط صدور گواهی نامه رانندگی بین المللی

مراکز و شرایط صدور گواهی نامه رانندگی بین المللی ایمن رها: مدیر صدور اسناد و مدارک بین المللی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی از راه اندازی دفتر جدید صدور گواهی نامه رانندگی بین المللی با همکاری پلیس راهنمایی و رانندگی راهور ناجا در شهرک آزمایش آگاهی داد.


به گزارش ایمن رها به نقل از روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی ایران، حوریوش عسکری اظهار داشت: این دفتر در جهت تسهیل و تسریع در ارائه خدمات شایسته به متقاضیان، فراهم آوردن بیشتر رفاه حال مشتریان، ارتقاء سطح کمی و کیفی همکاری و تعامل در میان کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و پلیس راهور ناجا و کاهش ترددهای متقاضیان میان دفاتر و نمایندگی های صدور گواهی نامه رانندگی بین المللی و پلیس راهور، راه اندازی می شود.
او اضافه کرد: دفتر صدور گواهی نامه رانندگی بین المللی به زودی در محل حوزه صدور گواهی نامه ملی در شهرک آزمایش تهران شروع به کار خواهد نمود. متقاضیان دریافت گواهی نامه های رانندگی بین المللی یک یا سه ساله می توانند با در دست داشتن اصل گواهی نامه رانندگی ایرانی و همین طور تصویر گذرنامه و یک قطعه عکس ۴x۳ به این دفتر مراجعه کنند.
کانون جهانگردی و اتومبیلرانی بعنوان نماینده رسمی فدراسیون بین المللی اتومبیلرانی (FIA) تنها مرجع صدور گواهی نامه رانندگی بین المللی در ایران است. متقاضیان دریافت گواهی نامه های رانندگی بین المللی توجه داشته باشند که برمبنای قانون اصلاح ماده ۲۲ قانون حمل و نقل و عبور کالاهای خارجی از جمهوری اسلامی ایران و همین طور کنوانسیون های بین المللی ۱۹۶۸ وین و ۱۹۴۹ ژنو، وظیفه ارائه گواهی نامه های رانندگی بین المللی و سایر اسناد و مدارک بین المللی خودرو در ایران تنها بر عهده کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی است و مدارک صادرشده از طرف سایر اشخاص حقیقی و حقوقی فاقد وجاهت قانونی خواهد بود.
نام و مشخصات تمام دفاتر مستقیم و نمایندگی های مجاز صدور اسناد و مدارک بین المللی رانندگی و خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در تهران و سایر استانها در بخش زیر منو صدور اسناد در نشانی اینترنتی WWW.TACI.IR قابل مشاهده می باشد.
با عنایت به شرایط کرونا، هموطنان با رفتن به سامانه اینترنتی به نشانی https: //idp.taci.ir می توانند بدون مراجعه حضوری به دفاتر و نمایندگی ها برای دریافت گواهی نامه اینترنتی رانندگی بین المللی اقدام نمایند.
منبع:

1400/09/09
23:23:17
5.0 / 5
226
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی