موافقت مشروط پلیس با ادامه برگزاری نمایشگاه در محل نمایشگاه های بین المللی

موافقت مشروط پلیس با ادامه برگزاری نمایشگاه در محل نمایشگاه های بین المللی به گزارش ایمن رها یک روز بعد از آنکه پلیس راهور به علت ایجاد بار ترافیکی در محدوده نمایشگاه بین المللی مبادرت به پیشگیری از ورود خودرو ها به این نمایشگاه کرده بود، رئیس پلیس راهور پایتخت از موافقت با برگزاری ادامه این نمایشگاه به شرط تغییر ساعت اطلاع داد.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، سردار محمدحسین حمیدی رئیس پلیس راهور پایتخت ضمن اشاره به حواشی به وجود آمده در محدودیت گذاشتن پلیس برای نمایشگاه بین المللی در روز گذشته اظهار داشت: مشکل از جایی آغاز شد که بدون هماهنگی و رعایت ملاحظات ترافیکی یک نمایشگاه در محل نمایشگاه های بین المللی برگزار شد و به تذکرات و اخطارات پلیس توجهی نشد، بنابراین ما روز گذشته جلوی فعالیت نمایشگاه را گرفتیم.
وی افزود: امروز با عنایت به پیگیری هایی که از همان ابتدا صورت گرفت مسئولانی از وزارت صمت و معاون وزیر و برخی از دست اندرکاران به پلیس راهور آمده و مجاب شدند به این که عدم هماهنگی از سوی آنها بوده و باید از قبل هماهنگ می کردند و نقطه نظرات ترافیکی را دریافت می کردند چون که در دراز مدت باید نمایشگاه های پرمخاطب به شهر آفتاب منتقل می شد و در کوتاه مدت هم باید متقاضیان برگزاری نمایشگاه با پلیس برای هماهنگی ساعت برگزاری صحبت می کردند. در نهایت صورتجلسه ای در این خصوص به امضا رسید.
وی ادامه داد: قرار شد ادامه کار این نمایشگاه تا دو سه روز آینده ادامه داشته باشد و ما محدودیت اعمال شده را مرتفع نماییم. ترافیک واقعا زیاد بود، امروز با رجوع و تعهداتی که دادند ساعت برگزاری را تغییر دادیم و ساعت ۹ بامداد تا ۳ بعدازظهر قرار شد نمایشگاه فعالیت کند و در ساعات پیک ترافیک دیگر نمایشگاه برگزار نمی گردد.
حمیدی ضمن اشاره به چرایی تغییر ساعت نمایشگاه اظهار داشت: ساعت اصلی نمایشگاه برای بعدازظهر بود و در آن محل به هیچ عنوان پلیس نمی توانست ترافیک را مدیریت کند و به جهت اینکه نمایشگاه هم تعطیل نشود با عنایت به رایزنی هایی که انجام شد در نهایت تصمیم به تغییر ساعت گرفته شد و برای بعدازظهر که پیک ترافیک است همچنان نمایشگاه تعطیل می باشد و فقط در بازه زمانی ۹ بامداد تا سه بعدازظهر اجازه فعالیت دارد.
وی افزود: دوستان نزدیک به ۷۰۰ شرکت داخلی و خارجی را دعوت کرده و فراخوان داده بودند و تعطیلی نمایشگاه مشکلاتی را ایجاد می کرد. ما هم مقصر نبودیم و دوستان مقصر بودند به علت عدم هماهنگی.1400/09/15
18:23:59
5.0 / 5
228
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی