كولیوند:

ساماندهی املاک و اموال هلال احمر در دستور کار است

ساماندهی املاک و اموال هلال احمر در دستور کار است ایمن رها: رییس جمعیت هلال احمر با اشاره به این که ساماندهی املاک و اموال جمعیت هلال احمر در دستور کار است، عمل به نیت واقفین درباب املاک وقف شده به هلال احمر را مورد تاکید قرار داد.به گزارش ایمن رها به نقل از مهر، پیرحسین کولیوند رییس جمعیت هلال احمر در دهمین نشست سراسری علمی کاربردی مدیران و مسئولین حقوقی و املاک جمعیت هلال احمر، ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن شهادت حضرت فاطمه (س)، اظهار داشت: مهم ترین اقدام در امتداد رسیدن به اهداف تعریف شده، شناخت از ظرفیت ها و دارایی هاست تا بتوان برنامه ریزی را باتوجه به آن چه که موجود است، انجام داد.
وی اضافه کرد: بعد از ترسیم اهداف و برنامه ریزی در امتداد تحقق اهداف، نظارت آن مقوله ای است که باید مورد توجه قرار گیرد. امروز اموال واقفین در اختیار جمعیت هلال احمر قرار گرفته است و یکی از وظایف جدی ما این است که از این اموال حفاظت کرده و طبق نیت واقف از موقوفات استفاده گردد و نباید کوتاهی در این حوزه صورت گیرد.
رئیس جمعیت هلال احمر اشاره کرد: امروز گرفتن مشورت و شنیدن نقطه نظرات کارشناسان یکی از موارد مهمی است که باید مورد توجه مجموعه حقوقی جمعیت هلال احمر قرار گیرد و از طرف دیگر امروز باید شفافیت باید در تمامی امور هلال احمر در دستور کار قرار گیرد تا اعتماد مردم نسبت به این مجموعه مردمی افزایش یابد.
کولیوند با اشاره به اعتماد مردم و سپردن املاک وقفی به این نهاد عام المنفعه اظهار داشت: جمعیت هلال احمر با قدمت یکصد ساله توانسته است با عمل به نیت واقفین، گام های مهمی در امتداد خدمت به مردم، خصوصاً محرومان بردارد. بدین سبب خودمان را مکلف می دانیم از کوچک ترین دارایی ها و موقوفات حفاظت نماییم. در همین راستا تلاش می نماییم تا راندمان از این دارایی ها ارتقا و حوزه حقوقی وظیفه دارد نظارت لازم را بر این امر داشته باشد.
رئیس جمعیت هلال احمر به ساختار موجود هلال احمر اشاره نمود و اظهار داشت: کمیسیون های تخصصی در هلال احمر تشکیل شده است تا در سده دوم عمر این نهاد مردمی، متناسب با شرایط روز نسبت به اصلاح ساختار جمعیت اقدام نماید که امیدواریم با همدلی که میان شورای عالی جمعیت هلال احمر وجود دارد، هرچه سریعتر اصلاح ساختار صورت گیرد.
کولیوند اظهار داشت: هلال احمر در همکاری با بنیاد شهید و امور ایثارگران و در امتداد تکریم خانواده معزز شهدا، ایثارگران و جانبازان؛ از تمام ظرفیت های داخلی و بین المللی خود بمنظور تامین ارتز و پروتزهای موردنیاز جانبازان، تسریع در تامین سایر داروها و تجهیزات مورد نیاز و همین طور بررسی راه کارهای گرفتن مجوزهای لازم جهت تامین داروهای خاص جانبازان و تامین داروی آنها به شکل آنلاین استفاده می نماید.
وی تاکید کرد: ارائه خدمات مناسب درمانی به خانواده شهدا و ایثارگران، امری لازم است و همه مسئولان و دست اندرکاران باید به این امر مهم اهتمام ورزند.


منبع:

1400/09/25
12:25:25
5.0 / 5
246
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی