جانباختن مرد 80 ساله در خانه قدیمی

جانباختن مرد 80 ساله در خانه قدیمی ایمن رها: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از جانباختن مرد 80 ساله در پی وقوع حریق در یک ساختمان قدیمی آگاهی داد.


سید جلال ملکی در گفت و گو با ایسنا، در این باره اظهار نمود: ساعت ۶: ۱۷ دقیقه بامداد روز جاری یک مورد آتش سوزی در یک منزل مسکونی در میدان بهاران، خیابان فرد محمدی به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله ایستگاه شماره ۶۵به محل اعزام شد.
وی با اعلان اینکه آتش نشانان در مدت زمان سه دقیقه به محل رسیدند، اظهار داشت: در محل مشاهده شد که در یک منزل دو طبقه قدیمی و کوچک که در مجموع ۶۰ متر وسعت داشت حریق رخ داده است. در طبقه اول این ساختمان آتش سوزی رخ داده بود و کاملا شعله ور بود. اطلاعات اولیه نیز حاکی از آن بود که فردی داخل ساختمان حضور دارد.
ملکی افزود: باتوجه به حجم زیاد شعله های آتش و حرارت زیاد، آتش نشانان به داخل منزل نفوذ کردند. حین عملیات اطفاء و جست و جو، آتش نشانان با وضعیت کاملا بی حال یک فرد مسن مواجه گشتند. این فرد حدودا ۸۰ ساله به عوامل اورژانس تحویل داده شد که مشخص شد متاسفانه جان خودرا از دست داده است.
وی اظهار داشت: شدت حرارت به اندازه ای زیاد بود که دیوار یکی از اتاق ها نیز حین عملیات تخریب شده بود. این تخریب البته به کسی لطمه نزد.
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران اظهار نمود: عملیات ساعت ۷: ۳۲ بامداد به انتها رسید و آتش نشانان به ایستگاه خود مراجعه کردند.
منبع:

1400/10/15
20:55:22
5.0 / 5
95
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی