توضیح مدیرکل فرودگاه های اصفهان درباره حادثه هواپیمای مشهد-اصفهان

توضیح مدیرکل فرودگاه های اصفهان درباره حادثه هواپیمای مشهد-اصفهان به گزارش ایمن رها مدیرکل فرودگاه های اصفهان اظهار داشت: هواپیمای پرواز مشهد- اصفهان به سبب نقص فنی در چرخ اصلی سمت چپ از مسیر منحرف و در حاشیه باند فرودگاه متوقف گردید.حسن امجدی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به این که هواپیمای پرواز مشهد- اصفهان ساعت ۱۷ و سه دقیقه عصر امروز گرفتار حادثه شد، گفت: این هواپیما به سبب نقص فنی در چرخ اصلی سمت چپ از مسیر منحرف و در حاشیه آسفالت باند فرودگاه متوقف می شود.
او اضافه کرد: از ۱۱۷ مسافری که در این پرواز آنبرد (سوار) بودند سه نفر گرفتار جراحت سطحی شدند و خوشبختانه شرایط عمومی خوب است.
مدیرکل فرودگاه های اصفهان افزود: عملیات امداد و نجات بموقع انجام و مسافران بموقع از هواپیما تخلیه شدند و به ترمینال مراجعت کردند.
امجدی با اعلان اینکه ابعاد مختلف این حادثه در دست بررسی می باشد، اظهار داشت: حالا تیم تحقیق و تفحص هواپیمایی کشوری در راه فرودگاه اصفهان هستند که بزودی علت حادثه را بررسی و نتایج را اعلام خواهند کرد.
به گزارش ایمن رها به نقل از مهر قبل از این منصور شیشه فروش مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره به نقص فنی در پرواز مشهد – اصفهان اظهار داشت که این پرواز شماره ۷۳۷ کاسپین بوده است.
سخنگوی مرکز اورژانس استان اصفهان نیز قبل از این در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت که پنج نفر از مسافران پرواز مشهد- اصفهان بر اثر انحراف هواپیما از باند فرودگاه مصدوم شدند.
عباس عابدی با اعلان اینکه این حادثه ساعت ۱۷ و ۲۰ دقیقه به مرکز اورژانس استان اصفهان گزارش شده است، اضافه کرد: دو واحد آمبولانس اورژانس و یک اتوبوس آمبولانس برای امدادرسانی به این حادثه اعزام شدند. مصدومان حادثه یک نفر مسافر خانم ۳۰ ساله از ناحیه پا گرفتار لطمه دیدگی شد و همراه با خانم ۵۰ ساله که گرفتار فشار خون شد به بیمارستان فارابی منتقل شدند.
سخنگوی مرکز اورژانس استان اصفهان اضافه کرد: یک آقا نیز گرفتار مشکل قلبی شد که همراه با خانم ۷۶ ساله و آقای ۶۳ ساله در فرودگاه درمان شدند.


منبع:

1400/10/16
12:06:41
5.0 / 5
129
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی