میعادفر اعلام كرد؛

افزایش بودجه ۱۴۰۱ اورژانس تهران

افزایش بودجه ۱۴۰۱ اورژانس تهران به گزارش ایمن رها رییس اورژانس کشور با اشاره به این که 20 درصد ماموریت های کل کشور توسط اورژانس تهران انجام می شود، اظهار داشت: تلاش خواهیم کرد بودجه 1401 این مرکز را افزایش دهیم.


به گزارش ایمن رها به نقل از مهر، مراسم معارفه سرپرست حراست مرکز اورژانس تهران، روز چهارشنبه ۱۵ دی ماه ۱۴۰۰ با حضور جعفر میعادفر رییس سازمان اورژانس کشور، یحیی صالح طبری سرپرست مرکز اورژانس تهران و سایر مسئولان مرکز اورژانس تهران اجرا شد. در شروع این مراسم جعفر میعادفر با اشاره به این که ۲۰ درصد ماموریت های کل کشور توسط اورژانس تهران انجام می شود، اظهار داشت: نگاه ویژه ای به مرکز اورژانس تهران وجود دارد و تلاش خواهیم کرد بودجه ۱۴۰۱ این مرکز را افزایش دهیم. وی ادامه داد: در جلسات مختلف بر لزوم اعمال تعرفه گذاری خدمات پرستاری برای نیروهای اورژانس تاکید کرده ایم.

رییس سازمان اورژانس کشور فضای فیزیکی پایگاه ها در تهران را از دغدغه های اورژانس کشور دانست و اظهار داشت: با جدیت کامل دنبال خرید زمین و ملک برای ساخت پایگاه و محل اقامت برای تکنسین های شهرستانی مشغول کار در اورژانس تهران هستیم تا بتوانیم هزینه های زندگی این عزیزان را در این کلانشهر کاهش دهیم. میعادفر اضافه کرد: خوشبختانه با مدیریت صالح طبری فضای صمیمی و دوستانه حاکم شده است که نباید اجازه بدهیم این فضا از بین برود و انگیزه و تعهد در میان همکاران کمرنگ شود، مسئولان اورژانس باید همیشه با نیروهای اورژانس تهران رفتار توأم با احترام داشته باشند.

رییس سازمان اورژانس کشور، حراست را بازوان ساعی سازمان ها عنوان نمود و اضافه کرد: حراست نباید حالت مچ گیری داشته باشد بلکه باید همکاران را با رفتارهای مناسب، به سمت و سوی مناسب سوق دهند و هیچ گاه خودرا نه یک قدم جلوتر از قانون و نه یک قدم عقب تر از قانون بدانند. در انتخاب مسئولان اورژانس تهران کوشیدیم از جنس نیروهای عملیاتی باشند

صالح طبری رییس اورژانس تهران نیز در ادامه این جلسه اظهار داشت: رفتار ما مسئولان باید به شکلی باشد که دیگران از ما درس بگیرند. تصمیم گیری جهت ادعاهای مطرح شده مقابل افراد باید با در نظر گرفتن خدا و بررسی دقیق و صرف وقت بسیار منجر شود.

سرپرست مرکز اورژانس تهران اشاره کرد: درب اتاق همه مسئولان در اورژانس تهران باید به روی به مردم و همکاران باز باشد و هیچ مسئول ناحیه و پایگاهی وقت خودرا در اتاقش سپری نکند باید در پایگاه ها در کنار تکنسین ها حضور داشته باشند. صالح طبری اظهار داشت: در انتخاب مسئولان اورژانس تهران کوشیدیم از جنس نیروهای عملیاتی باشند که درک مناسبی از سختی کار داشته باشند. نیروی عملیاتی از نجیب ترین و زحمتکش ترین قشر جامعه هستند و حفظ کرامت آنها واجب است. سرپرست مرکز اورژانس تهران اظهار داشت: در حقیقت حفاظت از گنجینه های جامعه برعهده حراست بوده و در این راه حفظ آبرو و کرامت انسانی با اهمیت ترین و حساس ترین قسمت کار است ولی نباید از خطاها چشم پوشی کرد.
باید از نفوذ آفت ها به سازمان جلوگیری کنیم هادی اسداللهی رییس حراست سازمان اورژانس کشور در این مراسم اظهار داشت: ما باید از نفوذ آفت ها به سازمان جلوگیری نماییم، حراست چشم بیدار سازمان است که با اشراف اطلاعاتی می توانیم در امتداد پیشبرد اهداف رییس سازمان عمل نماییم. وی با اشاره به لزوم گزارش صحیح و مناسب تخلفات توسط همکاران اضافه کرد: طبق ماده ۶۰۶ قانون مجازات اسلامی هر یک از رؤسا یا مدیران یا مسؤولین سازمان ها و مؤسسات مذکور در ماده (۵۹۸) که از وقوع جرم ارتشاء یا اختلاس یا تصرف غیرقانونی یا کلاهبرداری یا جرایم موضوع مواد (۵۹۹) و (۶۰۳) در سازمان یا مؤسسات تحت اداره یا نظارت خود باخبر شده و مراتب را حسب مورد به مراجع صلاحیت دار قضائی یا اداری اعلام ننماید علاوه بر حبس از شش ماه تا دو سال به انفصال موقت از ۶ ماه تا دو سال محکوم خواهد شد. حراست پناهگاه امن و دستگیر همکاران است محمد جواد ابراهیمی سرپرست جدید حراست مرکز اورژانس تهران اظهار داشت: حراست پناهگاه امن و دستگیر همکاران است و تلاش خواهیم کرد بصورت پیشگیرانه عمل نماییم. وی عنوان کرد: هدف حراست اورژانس تهران پیشبرد سیاست های رییس مرکز اورژانس تهران با تاکید بر قوانین حراست خواهد بود.


منبع:

1400/10/17
14:36:03
5.0 / 5
267
تگهای خبر: اقامت , اورژانس , حفاظ , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی