فرمانده انتظامی استان كرمان:

خط قرمز نیروی انتظامی آرامش و آسایش مردم است

خط قرمز نیروی انتظامی آرامش و آسایش مردم است ایمن رها: کرمان فرمانده انتظامی استان کرمان اظهار داشت: نیروی انتظامی در امتداد حفاظت از ارزش های انقلاب اسلامی بوده ۲۳ وظیفه در زمینه عفاف و حجاب دارد و اجازه نخواهد داد امنیت روانی، اجتماعی و فیزیکی مردم به هم بخورد.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، سردار حسین ناظری بامداد امروز 27 دیماه در آیین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان با تقدیر از سرپرست سابق انتظامی شهرستان، اظهار نمود: سرهنگ آرامون در مدت جانشینی این شهرستان و خدمات انتظامی و در مدت سرپرستی انتظامی شهرستان از هیچ تلاشی دریغ نکرد و شبانه روز در خدمت مردم بود و با تجربه ای که از این دوران خدمتی به دست آورد در آینده بعنوان یکی از فرماندهان در استان از وجود وی استفاده می شود و برای سرهنگ نجفی در مسئولیت محوله آرزوی موفقیت می کنم. سرهنگ نجفی که پیش از این فرمانده انتظامی شهرستان بم بود هم با تجربه و بصیرتی که دارد در خدمت شهرستان رفسنجان خواهد بود.
وی همکاری بین بخشی را در مقوله امنیت مهم دانست و اظهار داشت: هر سازمان، نهاد، علما، رده های پرافتخار نیروهای نظامی و انتظامی و خیلی از سازمان ها در موضوعات مختلف امنیت سهیم هستند و امروز در این دولت مقتدر بطور قطع این وحدت و همدلی بیشتر باید خودش را نشان دهد.
وی افزود: رفسنجان هم این ظرفیت را دارد که از سلایق و ظرفیت های مختلفی که وجود دارد با وحدتی که هست بتوانند همه در ارتقاء سطح امنیت که مردم مطالبه دارند، کمک کنند.
فرمانده انتظامی استان کرمان به محورهای مواصلاتی شهرستان اشاره و بیان نمود: راننده ای که در راه نوق تردد می کند باید این محور به حدی استاندارد باشد و وسایل نقلیه به حدی استاندارد باشند که اگر یک لحظه چشم راننده ناخواسته بسته شد به مرگ او منجر نشود و بنابراین در حوزه ترافیک یکی از نظریات علمی که پذیرفته شده در دنیاست می گوید مجازات یک راننده ای که یک لحظه غفلت می کند و یا نقص فنی یک خودرو مرگ نیست.
ناظری خاطرنشان کرد: تمام سازمان ها و نهادها با استفاده از ظرفیت هایی که وجود دارد و بزرگترین ظرفیت در رفسنجان که در حوزه خیران امنیت در کشور حرف اول را می زند، در تولید و توسعه زیرساخت های امنیت در ابعاد مختلف می تواند نقش آفرینی کند، که اگر در عرصه های امنیتی در تمام ابعاد تلاش نکنیم، برگشت خواهیم کرد.
به قول وی با عنایت به پیشرفت و سرعت تکنولوژی باید خودمان را هماهنگ نماییم که اگر آرام حرکت نماییم انگار عقب گرد کردیم.
فرمانده انتظامی استان کرمان خط قرمز نیروی انتظامی را آرامش و آسایش مردم برشمرد و اضافه کرد: نیروی انتظامی حافظ ارزش های انقلاب اسلامی بوده و مهم ترین مأموریت ما همین است. حتما نیروی انتظامی در حوزه های اززشی فعالیت می کند و با هنجارشکنان برخورد خواهد نمود. ۲۳ وظیفه در حوزه عفاف و حجاب داریم و اجازه نخواهیم داد فضای امنیت روانی، اجتماعی و فیزیکی مردم به هم بخورد.
منبع:

1400/10/27
23:19:38
5.0 / 5
260
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی