مدیرعامل تداركات پزشكی هلال احمر:

تولید بیش از ۲۷ میلیون سرنگ در یک ماه

تولید بیش از ۲۷ میلیون سرنگ در یک ماه علیرضا عسکری با اشاره به اینکه همچنان شرکت تدارکات پزشکی هلال احمر با تمام توان به تولید سرنگ ادامه می دهد از تولید بیش از 27 میلیون انواع سرنگ در یک ماه گذشته آگاهی داد.


به گزارش ایمن رها به نقل از پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ علیرضا عسکری، مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر درباب تولید سرنگ در این مجموعه اظهار داشت: از ۲۱ دی ماه سال جاری تا روز ۲۰ بهمن ماه در مجموع سرنگ ۵ میل با سرسوزن G۲۲ به تعداد ۸ میلیون و ۳۵۲ هزار عدد تولید شده است.
وی اضافه کرد: همین طور سرنگ ۲ میل با سرسوزن G۲۳ به تعداد ۱۳ میلیون و ۳۹۲ هزار عدد، سرنگ ۱۰ میل با سرسوزن G۲۱ به تعداد یک میلیون و ۵۵۵ هزار عدد و سرنگ ۵ میل سه تکه با سرسوزن G۲۲ به تعداد ۲ میلیون و ۱۶ هزار عدد تولید شده است.
این مقام مسئول در جمعیت هلال احمر افزود: سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر با تمام توان در حوزه تولید فعالیت می کند تا نیازهای حوزه پزشکی کشور را تامین و تلاش می کند تا موانع این عرصه را نیز برطرف کند. در همین راستا تولید سرنگ ۲ میل سه تکه با سرسوزن G۲۳ به تعداد یک میلیون و ۷۲۸ هزار عدد نیز در ماه گذشته در دستور کار قرار گرفت.
عسکری اشاره کرد: همین طور سرنگ انسولین G۳۰ که از اقلام مهم عرصه تدارکات پزشکی است نیز به تعداد ۸۳۱ هزار عدد تولید شد. لازم به ذکر است مجموعاً بیش از ۲۷ میلیون و ۸۰۰ هزار سرنگ از ۲۱ دی ماه تا ۲۰ بهمن ماه سال جاری در شرکت تجهیزات پرشکی هلال ایران یک تولید شده است.

1400/12/07
19:54:21
5.0 / 5
210
تگهای خبر: پزشك , تولید , هلال احمر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی