روز پرحادثه برای آتش نشانان سمنان:

وقوع ۱۰ حریق و حادثه در سمنان

وقوع ۱۰ حریق و حادثه در سمنان به گزارش ایمن رها رئیس سازمان آتش نشانی سمنان از وقوع ۱۰ حریق و حادثه طی شبانه روز گذشته در شهر سمنان اطلاع داد و اظهار داشت: خوشبختانه این حوادث تلفات جانی به دنبال نداشته است.رضا رهایی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان این که طی شبانه روز گذشته ۱۰ مورد حریق و حادثه در شهر سمنان به وقوع پیوسته است، اظهار داشت: از این تعداد چهار مورد آتشسوزی و شش مورد عملیات امداد و نجات را شامل می شود که همگی به خوبی توسط آتش نشانان سمنانی پوشش داده شدند.
وی ضمن بیان این که از این آتشسوزی ها دو مورد حریق مسکونی، یک مورد حریق صنعتی و یک مورد حریق ضایعات بوده است، اضافه کرد: مهم ترین این حوادث آتشسوزی گسترده در یکی از شرکتهای تولید ماشین آلات عمرانی شهرک صنعتی سمنان بود.
رئیس سازمان آتش نشانی سمنان با اشاره به اینکه پنج دستگاه خودرو و ۱۴ آتش نشان از ایستگاه های شماره سه (شهرک صنعتی)، پنج و یک سازمان آتش نشانی برای امداد رسانی اعزام شدند، اظهار داشت: مهار این حریق دو ساعت به طول انجامید که خوشبختانه تلفات جانی نداشت ولی خسارت مالی زیادی به دنبال داشته است.
رهایی با اشاره به اینکه مأموران آتش نشانی سمنان در حوادث امداد و نجات به شهروندان و هموطنان امداد رسانی لازم را کردند، خاطرنشان کرد: بیشترین آمار حوادث به دو مورد در ارتباط با محبوس شدن در کابین آسانسور و اماکن، دو مورد گرفتن حیوانات موذی، یک مورد گیر کردن حلقه در انگشتان دست و یک مورد ریزش آوار بوده است.
وی ضمن بیان این که روز گذشته نزدیک به ۱۱۰ مورد تماس با سامانه آتش نشانی سمنان صورت گرفته است، اضافه کرد: خوشبختانه در حوادث امداد و نجات و حریق شبانه روز گذشته سمنان هیچکدام تلفات یا مصدومیت جدی گزارش داده نشده است.


منبع:

1401/03/27
17:52:54
5.0 / 5
156
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی