بازداشت سارق دریچه های فاضلاب و قطعات پل های آهنی در جنوب تهران

بازداشت سارق دریچه های فاضلاب و قطعات پل های آهنی در جنوب تهران ایمن رها: فرمانده انتظامی شهرستان ری از بازداشت فردی که در پوشش لباس شهرداری مبادرت به سرقت دریچه های فلزی فاضلاب و قطعات پل های آهنی کرده بود، اطلاع داد.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، سرهنگ دوستعلی جلیلیان در حاشیه دستگیری این فرد اظهار داشت: از چند روز پیش وقوع چند فقره سرقت دریچه های فاضلاب و پل های آهنی شهرداری که منجر به ایجاد آسیب به شهروندان در محدوده شهرری شده بود، به پلیس اطلاع داده شد که درپی آن ماموران کلانتری ۱۳۱ شهر ری رسیدگی به مبحث را در دستورکار خود قرار دادند.
وی با اشاره به اینکه ماموران پلیس برای شناسایی این فرد مبادرت به پوشش دهی نقاط جرم خیز کردند، اظهار داشت: در جریان همین اقدامات عوامل گشت انتظامی فردی را که لباس شهرداری بر تن داشت اما درحال باز کردن پیچ های پل یکی از خیابان ها بود، مشاهده نمودند و با عنایت به این که رفتار این فرد مشکوک بود، جهت بررسی بیشتر به او نزدیک شدند.
جلیلیان با اشاره به اینکه متهم بمحض مشاهده ماموران پا به فرار گذاشت، اظهارکرد: در همین راستا هم تعقیب و گریزی میان این فرد و ماموران پلیس به شکل پیاده انجام شده که دقایقی بعد متهم از جانب ماموران دستگیر شد. این فرد بعد از دستگیری تلاش داشت خویش را بی گناه نشان دهد و دلیل فرارش را هم ترس ناگهانی از ماموران اعلام نمود اما با عنایت به اظهارات ضد و نقیضی که بر زبان آورده بود به مقر انتظامی منتقل شد که در آنجا به جرم خود در خصوص سرقت قطعات و اجرای پل های آهنی و همینطور دریچه های فاضلاب اقرار کرد.
وی با اشاره به اینکه متهم در جریان بازجویی های انجام شده به چهار فقره سرقت دریچه های فاضلاب و پل های آهنی در پوشش لباس شهرداری اعتراف کرد، اظهار داشت: برای این فرد پرونده ای تشکیل شد و بعد از آن برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. همینطور تحقیقات تکمیلی در این خصوص ازسوی ماموران فرمانده انتظامی ویژه شهرری در حال انجام می باشد.
منبع:

1401/04/27
13:36:50
5.0 / 5
321
تگهای خبر: آسیب , پلیس , سرقت , شهروندان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی