عضو شورای شهر تهران عنوان كرد

معتادان و کارتن خواب ها به هرندی بازگشتند

معتادان و کارتن خواب ها به هرندی بازگشتند به گزارش ایمن رها، عضو شورای شهر تهران از بازگشت ۸۰ درصدی معتادان و کارتن خواب های جمع آوری شده به محله هرندی اطلاع داد.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، ناصر امانی بامداد امروز در تذکر قبل از دستور خود در جلسه شورای شهر تهران ضمن اشاره به عرضه آمارهای مختلف از جانب مدیران شهرداری در جهت مناسب سازی معابر برای معلولان اظهار داشت: آمارهای عرضه شده باید ملموس تر و عینی تر باشد. چون که ما وقتی با معلولان صحبت می نماییم این آمارها را خیلی باور ندارند.
وی ضمن اشاره به بازدید اخیرش از محله هرندی، اضافه کرد: در بازدیدی که به تازگی از محله هرندی داشتم متوجه شدم که در این زمان از سطح منطقه ۶۴۰۰ معتاد و ۱۲۳۳ نفر کارتن خواب جمع آوری شده است که این عدد بزرگی است که این افراد تحویل بهزیستی شدند؛ اما بنا به قول مدیران شهری و مردم حدود ۸۰ درصد این افراد باردیگر پس از مدتی به محله برگشتند.
امانی با اشاره به اینکه بر مبنای سرشماری ها حدود ۱۱ هزار نفر شهروندان بیگانه در این محله ساکن هستند که نسبت به قبل منسجم تر و سازماندهی تر کنار هم کار و زندگی می کنند و بنا به قول مردم جلساتی هم دارند، اظهار داشت: ۱۵۰ پلاک قرمز و ۱۴۱ ملک متروکه توسط شهرداری در این زمان شناسایی شده که ۴۴ پلاک پلمب شدند اما پس از مدتی ۳۳ پلاک فک پلمب شده است و تا این مشکلات حل نشود مابقی مسائل هرندی فرعی است.
وی با اشاره به اینکه یک بوستان بزرگ در هرندی توسط شهرداری ساخته شده و ۳۰ نگهبان دارد اما به علت مسائل یاد شده حتی یک نفر از مردم از این بوستان در مدت زمان بازدیدم استفاده نکردند، اظهار داشت: پس از حضور سرزده رئیس جمهور از محله هرندی مردم توقع داشتند که حداقل دولت در مبحث شهروندان بیگانه کاری کند که نکرده است.
منبع:

1401/09/13
14:59:04
5.0 / 5
276
تگهای خبر: بهزیستی , شهروندان , كارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی