طی هفت روز گذشته؛

۲۷ حادثه و آتش سوزی در سمنان امداد رسانی شد

۲۷ حادثه و آتش سوزی در سمنان امداد رسانی شد به گزارش ایمن رها، رییس سازمان آتش نشانی سمنان از امدادرسانی این سازمان به 27 حادثه و آتش سوزی طی هفت روز گذشته آگاهی داد و اظهار داشت: این حوادث فوتی یا مصدوم جدی نداشته است.رضا خادمیان در گفت و گو با خبرنگار مهر، ضمن بیان این که طی هفت روز گذشته ۹۸۴ مورد تماس با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی در شهر سمنان گرفته شده است، اظهار داشت: از تعداد تنها ۲۷ مورد آن عملیاتی شده است.
وی ضمن بیان این که طی مدت مذکور شش مورد حریق به وقوع پیوسته است، اضافه کرد: این آتش سوزی ها به مواردی نظیر دامداری، خودرو، ضایعات و سطل زباله مربوط می شود.
رئیس سازمان آتش نشانی سمنان با اعلان اینکه ۲۱ مورد عملیات امداد و نجات توسط آتش نشان پوشش داده شده است، اظهار داشت: بیشترین امداد رسانی با ۹ مورد به حبس در کابین آسانسور و اماکن اختصاص دارد.
خادمیان در ادامه اشاره کرد: گرفتن حیوانات موذی، چاه، گیرکردن کردن حلقه دیگر امداد رسانی را در بر داد که همگی آنها توسط آتش نشان ها به خوبی پوشش داده شده است.
وی ضمن بیان این که خوشبختانه در این حوادث فوتی گزارش نشده است، اضافه کرد: امداد رسانی به آتش سوزی ها و حوادث نیز مصدوم جدی نداشتند.

1402/08/25
14:19:11
5.0 / 5
86
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی