رئیس پلیس پایتخت خبر داد؛

دستگیری ۲۴۱ تن از اراذل در ۷۸ عملیات، تدبیر برای ترافیك شب عید

دستگیری ۲۴۱ تن از اراذل در ۷۸ عملیات، تدبیر برای ترافیك شب عید ایمن رها: رئیس پلیس پایتخت اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت ۲۴۱ نفر از اراذل و اوباش پایتخت طی ۷۸ مرحله عملیات دستگیر شدند.به گزارش ایمن رها به نقل از مهر، سردار حسین رحیمی در حاشیه طرح ارتقا امنیت و آرامش در تهران بزرگ و دستگیری اراذل و اوباش و مزاحمین محلات در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در سلسله عملیات های پلیس در خصوص دستگیری اراذل و اوباش در روز گذشته با هماهنگی مقامات قضایی و طی ۷۸ مرحله عملیات و بازرسی ۹۸ واحد صنفی كه عموما قهوه خانه ها و باشگاه های بدنسازی بودند در مجموع ۲۴۱ نفر از اراذل و اوباش و مزاحمان محلات دستگیر شدند.
رئیس پلیس پایتخت اظهار داشت: در ۴۰ مورد از این عملیات ها مردم درخواست اقدام به عملیات را در محله ها به پلیس داده بودند.
وی اظهار داشت: طی عملیات های صورت گرفته ۵۴ پارك و تفرجگاه عمومی به صورت كامل پاكسازی شد ضمن اینكه بیشتر این اراذل دستگیر شده و پاكسازی ها مربوط به مناطق جرم خیز و جنوب تهران بوده است.
سردار رحیمی ادامه داد: از ۲۴۱ نفر دستگیر شده ۶۳ نفر متاسفانه زیر ۱۸ سال بودند كه همه آنها تحویل خانواده هایشان شدند جرایم آنها بیشتر چاقوكشی، عربده كشی، زورگیری با شبه سلاح، درگیری های دسته جمعی و تخریب اموال عمومی بود.
وی اظهار داشت: در این عملیات ها ۹ قبضه سلاح جنگی، ۱۷۰ قبضه انواع چاقو و قمه، ۹۵ كیلو مواد مخدر و انواع و اقسام مشروبات الكی و سه هزار داروی تقلبی و تاریخ مصرف گذشته كشف شد.
رئیس پلیس پایتخت ادامه داد: مبحث برخورد قاطع و جدی با اراذل و اوباشی كه باعث آزار و اذیت مردم شوند با قاطعیت ادامه خواهد داشت و همیشه از اولویت های پلیس خواهد بود.
وی در ادامه صحبت های خود با اشاره به چهارشنبه سوری اظهار داشت: از همین الان اعلام می كنم به شدت با كسانی كه در حوزه تهیه، توزیع و استفاده از مواد محترقه اقدام نمایند به شدت برخورد خواهیم كرد.
سردار رحیمی اظهار داشت: در جلسه ای كه امروز داشتیم با شناسایی دو پاتوق اصلی فروشندگان مواد شیمیایی بزودی برخوردهای جدی با آنها صورت خواهد گرفت.
وی اظهار داشت: كشفیات ما در حوزه مواد محترقه بزودی در نمایشگاهی عرضه خواهد شد.
رئیس پلیس پایتخت در ادامه صحبت های خود به ترافیك سنگین این روزهای تهران بخصوص شب ها اشاره نمود و اظهار داشت: به علت نزدیك شدن به شب عید ترافیك تهران به ۱۰ شب رسیده است.
وی در انتها تصریح كرد: به هر حال مردم نیاز به خرید دارند و ما با افزایش پلیس راهور برای شب ها تلاش می نماییم امنیت و آسایش آنها فراهم گردد.

1396/12/08
22:21:00
5.0 / 5
4345
تگهای خبر: امنیت , پلیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی