كمك ۲۰۰ هزار دلاری كره جنوبی به زلزله زدگان كرمانشاه

كمك ۲۰۰ هزار دلاری كره جنوبی به زلزله زدگان كرمانشاه ایمن رها: سفیر كره جنوبی در دیدار با دبیركل جمعیت هلال احمر، ۲۰۰ هزار دلار برای كمك به صدمه دیدگان زلزله كرمانشاه اهدا كرد.به گزارش ایمن رها به نقل از مهر، «كیم سونگ هو» سفیر كره جنوبی در تهران با محمود محمدی نسب دبیركل جمعیت هلال احمر به منظور افزایش مناسبات فرهنگی و همكاری های بشردوستانه در ساختمان صلح هلال احمر دیدار و گفتگو نمود.
در این دیدار، سفیر كره جنوبی تعدادی چادر زمستانی به ارزش ۱۰۰ هزار دلار و همینطور ۲۰۰ هزار دلار كمك نقدی برای كمك به صدمه دیدگان زلزله كرمانشاه به جمعیت هلال احمر اهداء كرد.
كیم سونگ هو در این دیدار، خواهان افزایش همكارهای فرهنگی و بشردوستانه میان جمعیت هلال احمر ایران و جمعیت ملی كره جنوبی شد.
دبیركل جمعیت هلال احمر هم در این دیدار با اشاره به اینكه روابط گسترده و مناسبی میان دو كشور ایران و كره جنوبی در حوزه مسائل اقتصادی و... وجود دارد، تصریح كرد: با عنایت به توانمندی جمعیت ملی كره جنوبی و همینطور تجارب پرارزش جمعیت هلال احمر ایران در حوزه مدیریت بحران، تبادل این تجربیات می تواند در گسترش روابط میان دو جمعیت ملی بسیار موثر باشد.
محمدی نسب در ادامه به اشتراكات و تقارن فرهنگی میان دو كشور ایران و كره جنوبی هم اشاره نمود و اضافه كرد: نامگذاری خیابانی در شهر تهران به نام خیابان سئول و خیابانی در كشور كره جنوبی به نام خیابان تهران همچون اشتراكات فرهنگی میان دو كشور است و ما هم خواهان گسترش همكاری ها و تبادل تجربیات با جمعیت ملی كره جنوبی هستیم.
در آخر این دیدار و در جهت افزایش همكاری های فرهنگی و بشردوستانه میان هلال احمر ایران و كره جنوبی، كنسول سفارت كره جنوبی در تهران بعنوان نماینده كره جنوبی معرفی و مقرر شد نماینده هلال احمر ایران هم برای تعریف پروژه های بشردوستانه در قالب تنظیم تفاهم نامه همكاری معرفی شود.

1396/12/15
13:53:01
5.0 / 5
4443
تگهای خبر: زلزله , هلال احمر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی