سرپرست فرمانداری دزفول:

آتش سوزی در تیپ ۲۹۲ زرهی دزفول كاملا مهار گشت، رفع كامل خطر

آتش سوزی در تیپ ۲۹۲ زرهی دزفول كاملا مهار گشت، رفع كامل خطر ایمن رها: دزفول - سرپرست فرمانداری دزفول اظهار داشت: آتش سوزی در تیپ ۲۹۲ زرهی شهید آزادی دزفول در ساعات پایانی چهارشنبه شب به صورت كامل مهار گشت.امیرعیسی زاده در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار نمود: حادثه آتش سوزی كه ساعت ۲۱: ۱۵ دقیقه چهارشنبه شب در زاغه انبار مهمات تیپ ۲۹۲ زرهی شهیدآزادی دزفول رخ داد با حضور به موقع نیروهای امدادی و آتش نشانی تا آخر شب گذشته و بعد از ساعاتی به صورت كامل مهار گشت.
وی با اشاره به اینكه در این حادثه به كسی آسیبی وارد نشده است، اضافه كرد: تیم بازرسی و ایمنی این تیپ در حال بررسی علت دقیق وقوع حادثه آتش سوزی است.
سرپرست فرمانداری دزفول بیان كرد: به دنبال وقوع حادثه آتش سوزی و انفجار مهمات جنگی در تیپ ۲۹۲ زرهی دزفول، خانواده های ساكن این یگان نظامی برای احتیاط محل سكونت خویش را برای ساعاتی ترك كردند كه با كنترل و مهار آتش مجددا به خانه های خود بازگشتند.
به گزارش ایمن رها به نقل از مهر، وقوع آتش سوزی و انفجارهای پی به دنبال ناشی در زاغه مهمات جنگی در این یگان نظامی برای ساعاتی باعث ترس و نگرانی مردم شهرهای دزفول و اندیمشك در شامگاه چهارشنبه شد.
در پی وقوع این حادثه علاوه بر نیروهای آتش نشانی و اورژانس دزفول، چهار تیم امداد و نجات جمعیت هلال احمر از دزفول و یك تیم از اندیمشك به محل حادثه اعزام شدند و سه دستگاه آمبولانس و چهار خودروی پشتیبانی هلال احمر همچنان در منطقه مستقر بوده و در آماده باش كامل بسر می برند.
علت این حادثه در دست بررسی می باشد.

1396/12/17
20:28:25
5.0 / 5
4672
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی