سردار مهری عنوان كرد؛

ظرفیت جاده ها با سفرها همخوانی ندارند، سفارش به رانندگان

ظرفیت جاده ها با سفرها همخوانی ندارند، سفارش به رانندگان ایمن رها: رئیس پلیس راهور ناجا، ضمن سفارش به رانندگان در سفرهای نوروزی، اظهار داشت: ظرفیت جاده ها با سفرها همخوانی ندارد.به گزارش ایمن رها به نقل از مهر، سردار تقی مهری در حاشیه رزمایش ترافیك ۹۷، اظهار داشت: در نوروز امسال ۲۷ میلیون راننده ۲۱ میلیون خودرو و ۱۱.۵ میلیون موتور داریم.
وی با عنوان این مطلب كه ظرفیت جاده ها با سفرها همخوانی ندارند، تصریح كرد: مدیریت زمان در سفر مهم است.
سردار مهری با بیان این مطلب كه از مبدا تا مقصد و طول سفر باید جزو سفر تلقی شود، اضافه كرد: رانندگان می بایست در هر ۲ ساعت رانندگی ۱۵ دقیقه استراحت كنند و در شرایط بارانی و برفی با سرعت مطمئنه رانندگی نمایند.
وی ادامه داد: در نوروز ۹۶، ۴۰ درصد كشته ها ناشی از عدم توجه به جلو و خستگی و خواب آلودگی بوده است. بطوریكه در حدود ۲۳ درصد كشته های تصادفات نوروزی، سرعت و بیش از ۱۸ درصد سبقت غیرمجاز بود.
سرداری مهری اظهار داشت: رانندگان آشنایی به جاده ندارند و باید به علائم و هشدارهای پلیس توجه جدی كنند. ضمن اینكه باید دید مناسب و شرایط مناسب و سرعت مطمئنه را باید برای سبقت رعایت نمایند.
رئیس پلیس راهور ناجا، ادامه داد: بهتر است رانندگان از سایت راهور ۱۲۰ و سایر شبكه های ارتباطی پلیس راهور آخرین وضعیت جاده ها را جویا شوند.
وی با عنوان این مطلب كه امسال سامانه «سپهتن» روی تمام اتوبوس ها نصب شده است، اضافه كرد: مسافران اتوبوس ها تخلفات رانندگان را با سامانه پیامكی ۱۱۰۱۲۰ اطلاع دهند.

1396/12/23
14:26:07
5.0 / 5
4387
تگهای خبر: پلیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی