فرمانده یگان های ویژه ناجا عنوان كرد

اقتدار توأم با رأفت هنر نمایی یگان ویژه در میدان عملیات ها

اقتدار توأم با رأفت هنر نمایی یگان ویژه در میدان عملیات ها ایمن رها: فرمانده یگان های ویژه ناجا اظهار داشت: رویكرد یگان ویژه در میدان عملیات؛ اقتدار توأم با رأفت است.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، سردار حسن كرمی در جمع كاركنان یگان ویژه استان مازندران، تصریح كرد: جمهوری اسلامی ایران به كشوری پر قدرت در منطقه تبدیل گشته كه دشمنان با فتنه و توطئه های مختلف قصد دارند به این اقتدار خدشه وارد كنند.
وی با اشاره به اینكه بیگانگان امنیت ایران اسلامی را مورد هدف قرار داده اند، اضافه كرد: دشمنان به دنبال تولید تفرقه و دست یابی به اهداف شوم خودشان هستند و وظیفه همگانی است تا از این انقلاب و موهبت الهی مراقبت نماییم.
این مقام ارشد انتظامی، راهبردهای نوین یگان های ویژه ناجا را؛ ارتقاء آمادگی های جسمانی، عملیاتی، علمی و بصیرتی در كنار توسعه اشراف اطلاعاتی و رویكرد اجتماعی عنوان نمود و اضافه كرد: امروزه اگر نیرویی تحت عنوان یگان ویژه باید حرف آخر را در صحنه عمل بزند، می بایست پرهیزكار، متدین و دارای بلاغت و شیوایی سخن در كنار هیبت و صلابت همراه با بهره جویی از تكنولوژی و تجهیزات مدرن روز دنیا باشد تا بتواند در كمال اقتدار با عناصر مخل امنیت به شدت مقابله كند و پاسدار ارزش های انقلاب باشد.
سردار كرمی خاطرنشان كرد: یگان وی‍ژه در دی ماه 96 بعنوان خط مقدم دفاع از ولایت و ارزش های انقلاب اسلامی توانست بدون كوچكترین درگیری ضربتی، تنها با استفاده از تكنیك و تاكتیك های پیشگیرانه همراه با آستانه بالا در كمترین زمان این حادثه را مدیریت و كنترل كند.
بر اساس گزارش سایت پلیس، فرمانده یگان های ویژه ناجا در خاتمه اظهار داشت: بازتاب مدیریت و كنترل حوادث اخیر توسط یگان های ویژه ناجا با كمترین تلفات انسانی و تجهیزاتی ممكن همراه با رضایتمندی عمومی، عیار و قدرت واقعی این یگان عملیاتی را به همگان نشان داد.1396/12/25
17:56:19
5.0 / 5
4684
تگهای خبر: امنیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی