رجوع 2 3میلیون نفر به پایگاه های سلامت هلال احمر در هفته اول نوروز

رجوع 2 3میلیون نفر به پایگاه های سلامت هلال احمر در هفته اول نوروز ایمن رها: رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر از رجوع ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر به پایگاه های سازمان جوانان در هجدهمین طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی تا هفتم فروردین ماه اطلاع داد.


دكتر مسعود حبیبی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به آمار تجمیعی هجدهمین طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی تا روز سه شنبه هفتم فروردین ماه سال جاری اظهار داشت: تا نهمین روز از اجرای طرح تعداد مسافران رجوع كننده به پایگاه های سازمان جوانان دو میلیون و ۳۰۰ هزار نفر نفر بوده است و ۹۰ هزار نفر هم به خیمه های نماز مراجعه نموده اند.
وی با اشاره به اینكه تعداد بهره مندان از خدمات پایگاه های سلامت در این طرح ۱۴۵ هزار نفر بوده اند، اضافه كرد: تعداد بهره مندان از خدمات فضای دوستدار كودك هم ۱۸۵ هزار نفر و تعداد امضا كنندگان میثاقنامه كمپین ۱۹۰ هزار نفر بوده است.
رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر تعداد همراهان كمپین در فضای مجازی را ۴۰ هزار نفر بیان و اظهار نمود: تا روز نهم این طرح نزدیك به دو میلیون و ۵۰۰ مورد اقلام تبلیغی، فرهنگی و راهنمایی بین مسافرن توزیع شده است. همینطور مجموع تعداد جوانان داوطلب مشاركت كننده در طرح ۲۴ هزار نفر در روز است.
به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، این طرح از ۲۸ اسفند ماه در بیش از ۸۰۰ پست در سراسر كشور اجرا شده و تا ۱۴ فروردین ۹۷ با مشاركت حدود ۲۰ هزار نفر از اعضای جوان و داوطلب ادامه خواهد داشت.1397/01/09
11:08:22
5.0 / 5
4592
تگهای خبر: خدمات , هلال احمر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی