فرماندهی انتظامی تهران بزرگ تأكید كرد

ضرورت فراگیری آموزش های مدرن تیراندازی توسط پلیس های پایتخت

ضرورت فراگیری آموزش های مدرن تیراندازی توسط پلیس های پایتخت ایمن رها: فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در مراسم نخستین دوره اختتامیه سلاح كشی عملیاتی ویژه كاركنان پلیس تهران بزرگ، اظهار داشت: در این دوره از آموزش قرارگاه جهادی تلاش داریم كه آموزش های نظریه را به مهارتی تبدیل نماییم.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، سردار حسین رحیمی با حضور در مراسم نخستین دوره اختتامیه سلاح كشی عملیاتی ویژه كاركنان پلیس تهران بزرگ، اظهارداشت: در طول شبانه روز به صورت میانگین 10 مورد تیراندازی در سطح شهر تهران داریم كه به منظور برخورد با سارقان و مجرمان انجام می شود، ازاین رو پلیس های پایتخت باید آموزش های مدرن تیراندازی را فرا بگیرند.
وی با تاكید بر اهمیت آموزش، اظهار داشت: تلاش داریم مجتع آموزشی استاندارد با فناوری های روز دنیا را برای آموزش كاركنان فراهم نماییم.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ با تاكید بر اینكه آموزش باید اثر بخش باشد، خاطرنشان كرد: هم اكنون 600 نفر از مأموران پلیس پایتخت كه در مأموریت ها حضور دارند تحت آموزش قرار گرفته اند؛ در این دوره از آموزش قرارگاه جهادی تلاش داریم كه آموزش های نظریه را به مهارتی تبدیل نماییم.
بر مبنای گزارش سایت خبری پلیس، سردار رحیمی با اشاره به اهداف قرارگاه جهادی معاونت آموزش و تربیت فاتب، تصریح كرد: تولید شهرك آموزشی انتظامی و میدانی و هم استمرار این آموزش ها تا رسیدن به اهداف دراز مدت قرارگاه جهادی، از موضوعات مهمی است كه در دستور كار این پلیس قرار دارد.1397/02/14
14:14:31
5.0 / 5
4423
تگهای خبر: پلیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی