رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر عنوان كرد

برنامه پاسخگویی به زلزله تهران نهایی شد، پرداخت كمك هزینه خرید لوازم به زلزله زدگان كرمانشاه

برنامه پاسخگویی به زلزله تهران نهایی شد، پرداخت كمك هزینه خرید لوازم به زلزله زدگان كرمانشاه ایمن رها: رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از پرداخت كامل كمك هزینه خرید لوازم ضروری خانگی به حدود 30 هزار خانواده زلزله زده كرمانشاه اطلاع داد.


مرتضی سلیمی در گفت وگو با ایسنا، در مورد جزئیات كمك هزینه خرید لوازم خانگی به زلزله زدگان كرمانشاه اظهار نمود: كمك هزینه دو میلیون تومانی برای خرید لوازم ضروری خانگی شامل كولر، یخچال و فرش به صورت كامل به حدود 30 هزار خانواری كه خانه های آنها تخریب شده بود واریز شده است. اگر هم خانواده ای در این مناطق واجد شرایط باشد اما هنوز این مبلغ برای آنها واریز نشده است، این اتفاق می تواند صورت بگیرد.
وی اضافه كرد: در مناطق زلزله زده مراكز جمعیت هلال احمر مشخص شده و این افراد می توانند به آنها رجوع كنند و تنها نیاز است كه كد ملی شان را اعلام كنند و بعد از آن نیروهای هلال احمر، خودشان پیگیری ها را انجام می دهند و سراغشان می روند.
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به كمك هایی كه خیران به زلزله زدگان می كنند اظهار داشت: از خیران عزیز هم دعوت می نماییم كه اگر در جهت تامین نیازهای خانواده ها فعالیت می نمایند با مراكز امدادی ارتباط داشته باشند تا با در جریان قرار گرفتن از آخرین جزئیات كمك رسانی فعالیتشان را ادامه دهند و كمك های آنها هم به افرادی برسد كه در این زمینه نیاز دارند.
وی در مورد برنامه پاسخگویی به زلزله تهران هم اظهار داشت: این برنامه نهایی شده و هم اكنون برای رئیس جمعیت هلال احمر ارسال شده تا بزودی از آن رونمایی شود.
سلیمی با اشاره به هفته هلال احمر و برنامه هایی كه این سازمان اجرا كرد اظهار داشت: در جهت اینكه خدا قوتی به امدادگران عزیز گفته باشیم حدود 3000 نفر از آنها را به مشهد مقدس اعزام كردیم. همینطور در طول هفته هلال احمر 3 دوره آموزشی سگ های زنده یاب با همكاری مربیان آلمانی برگزار گردید.1397/02/21
18:26:20
5.0 / 5
4413
تگهای خبر: زلزله , هلال احمر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی