رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ایتالیا تاكید كرد:

ایران سدی در برابر قاچاق مواد مخدر به جهان است

ایران سدی در برابر قاچاق مواد مخدر به جهان است ایمن رها: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ایتالیا نقش ایران در مبارزه با مواد مخدر و جلوگیری از این مواد به دیگرنقاط دنیا را بسیار مهم ارزیابی كرد.به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا، جوزف گوچیارا در حاشیه سفر به ایران و بازدید از مقر و موزه پلیس مبارزه با مواد مخدر اظهار نمود: امروز جلسه ای داشتیم و در این جلسه توافق كردیم كه از نظر عملیاتی و اقدامات تحقیقاتی پلیسی و هم در حوزه فنی با پلیس ایران همكاری داشته باشیم كه البته در بعضی از این موارد باید اقدام به تبادل تجهیزاتی شود كه بعدا درباره آن تصمیم گیری خواهد شد.

وی با اشاره به نقش ایران در مبارزه با مواد مخدر اظهار نمود: جهان به نقش ایران در مبارزه با مواد مخدر اذعان دارد و به این نقش نیاز داریم چون كه ایران از نظر جغرافیایی در مسیری قرار دارد كه مواد مخدر بخصوص تریاك از آن عبور كرده و به دیگر نقاط دنیا قاچاق می گردد. از این رو نقش ایران در مبارزه با قاچاق مواد مخدر مهم و پرارزش است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ایتالیا اقدامات ایران در مبارزه با قاچاق مواد مخدر را خوب ارزیابی كرد و اظهار داشت: تعداد افرادی كه در مبارزه با مواد مخدر جان خویش را از دست داده یا دچار صدمه های بدنی شده اند نشان دهنده و اثبات كننده تلاش ایران در مبارزه با مواد مخدر است.

به گفته گوچیارا، ایران مانند سدی در برابر قاچاق مواد مخدر در دنیاست و البته نیازمند حمایت های بین المللی است.

وی در پاسخ به سوالی درباره تاثیر خروج آمریكا از برجام بر محدود شدن دسترسی ایران به تجهیزات نوین پلیسی برای مبارزه با مواد مخدر هم اظهار داشت: من در حوزه فعالیت های پلیسی می توانم صحبت كنم و این مورد جزو اختیارات من نیست و از آن اطلاعی ندارم.
1397/02/23
15:00:11
5.0 / 5
4533
تگهای خبر: پلیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی