واژگونی مینی بوس در دماوند ۸ مصدوم برجا گذاشت

واژگونی مینی بوس در دماوند ۸ مصدوم برجا گذاشت ایمن رها: دماوند- رییس اورژانس دماوند از واژگونی مینی بوس در دماوند اطلاع داد و اظهار داشت: این حادثه ۸ مصدوم برجا گذاشته است.عبدالرحمن رزمگه در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد تشریح حادثه واژگونی یك دستگاه مینی بوس تصریح كرد: ساعت حدود ۱۸: ۳۰ پس از ظهر سه شنبه یك دستگاه مینی بوس در پیست آبعلی به سمت دشت «مشاء» واژگون شد و حادثه آفرید.
رزمگه در ادامه با اشاره به اینكه در این سانحه ۸ مصدوم داشته ایم اضافه كرد: امداد رسانی به مصدومان حادثه مذكور توسط پایگاه های اورژانس امامزاده هاشم و اورژانس آبعلی و اورژانس دماوند انجام شد و مصدومین در كمترین زمان به بیمارستان سوم شعبان دماوند منتقل شدند.
وی اظهار داشت: خوشبختانه در این تصادف شاهد هیچ مورد فوتی نه حین تصادف و نه هنگام انتقال مصدومین و نه در بیمارستان نبوده ایم و حال عمومی مصدومین حادثه حدودا مساعد می باشد.
رییس اورژانس دماوند در انتها با اشاره به اینكه در هنگام تصادفات باید از صبر و حوصله و بردباری كافی برخوردار باشیم اظهار داشت: از مردم می خواهیم، در هنگام تماس با ۱۱۵ خونسردی و صبر كافی داشته باشند.

1397/02/26
15:06:51
5.0 / 5
4675
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی