ترقه بازی كه ۳۶ میلیون دلار جریمه برای نوجوان اوكراینی آب خورد

ترقه بازی كه ۳۶ میلیون دلار جریمه برای نوجوان اوكراینی آب خورد ایمن رها: دادگاهی در آمریكا نوجوان اوكراینی را به علت دخالت عمدی در آتش سوزی جنگلی ۳۶ میلیون و ۶۰۰هزار دلار جریمه كرد.


به گزارش ایمن رها به نقل از ایسنا از اسپوتنیك، این حادثه در سپتامبر ۲۰۱۷ زمانی روی داد كه طی آن یك نوجوان 15 سال اوكراینی در جنگل مشغول ترقه بازی بود، یكی از ترقه ها سبب آتش سوزی شد كه با گسترش آن۲۰ هزار هكتار جنگل در ایالت اورگان و واشنگتن طعمه حریق شدند.
وكیل متهم درخواست تجدید نظرداد، اما رأی دادگاه تغییر نكرد.
براین اساس نوجوان اوكراینی باید پرداخت جریمه را شروع كند و فقط بعد از پنج سال اگر شرایط حكم محكومیت خویش را بخوبی رعایت كند، باید ۱۹۲۰ ساعت در سرویس حفاظت از جنگل های آمریكا كار كند و نامه عذرخواهی برای ۱۵۲خانواده امریكایی محاصره شده در آتش، مسئولین شهرها، نهادها و پارك های دیگر این حادثه بنویسد تا شاید مشمول تخفیف شود.
ضمن آنكه در این مدت هم نوجوان اوكراینی نباید هیچ یك از قوانین دیگر امریكا را نقض كند و پرداخت ها باید به موقع انجام شوند.
برپایه رای دادگاه، بیش از ۲۱ میلیون دلار باید به سرویس حفاظت از جنگل ها و۱۲ میلیون و۵۰۰هزار دلار به بخش حمل ونقل ایالت اورگان پرداخت شود.
خانواده این نوجوان اوكراینی در سال۲۰۰۰ میلادی از اودسا به آمریكا مهاجرت كردند، پدرش آشپز و مادرش خانه دار است.1397/03/01
19:11:40
5.0 / 5
4445
تگهای خبر: حادثه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی