تیم های امداد و نجات هلال احمر دست بكار شدند؛

جزئیات عملیات امدادی برای یافتن كودك ۸ ساله، فعالیت ۱۱ تیم نجات

جزئیات عملیات امدادی برای یافتن كودك ۸ ساله، فعالیت ۱۱ تیم نجات ایمن رها: عملیات جستجو برای یافتن كودك مفقود شده منوجانی، با فعالیت ۱۱ تیم امدادی هلال احمر، همچنان ادامه دارد.به گزارش ایمن رها به نقل از مهر، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان كرمان با تاكید بر اینكه سومین عملیات جستجو و نجات كودك مفقود شده منوجانی از روز گذشته با حضور ۱۱ تیم امدادی و تخصصی متشكل از ۵۵ امدادگر آغاز شد، اظهار داشت: عملیات جستجو برای یافتن كودك ۸ ساله مفقود شده همچنان ادامه دارد.
رضا فلاح با اشاره به سومین مرحله از عملیات جستجو برای یافتن كودك ۸ ساله منوجانی در منطقه نودژ منوجان، تصریح كرد: سومین مرحله از انجام عملیات جستجو و نجات كودك مفقود شده با حضور ۵۵ نجاتگر، امدادگر و پرسنل در قالب ۱۱ تیم امدادی شامل تیم های امداد و نجات كوهستان، آنست، واكنش سریع، اداره عملیات ستادی استان و تیم های محلی كوهستان در حال انجام می باشد.
وی ادامه داد: علاوه بر نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر استان كرمان، تیم های كوهستان محلی از هفت شهرستان قلعه گنج، منوجان، رودبار جنوب، جیرفت، كهنوج، عنبر آباد و شهر كرمان برای یافتن كودك مفقود شده به منطقه اعزام شده اند و در حال جستجو هستند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان كرمان با تاكید بر اینكه به دنبال مفقود شدن سه كودك منوجانی تابحال عملیات جستجو و نجات در سه مرحله انجام شده است، بیان كرد: دو كودك ۸ و ۹ ساله در ساعات اولیه جستجو پیدا و تحویل خانواده ها داده شدند.
به گفته وی، سومین مرحله جستجو و نجات برای یافتن كودك ۸ ساله مفقود شده با حضور نیروهای امدادی شروع شده است.
فلاح در انتها تصریح كرد: امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر استان كرمان تا كنون بیش از ۸۰ ساعت به صورت شبانه روزی و با استفاده از زمینی و ۹ ساعت پرواز بالگرد امدادی، جستجو برای یافتن كودك را با همراهی اعضای خانواده كودك مفقود شده انجام داده اند و جستجوها برای یافتن كودك همچنان ادامه دارد.

1397/03/17
20:24:29
5.0 / 5
4987
تگهای خبر: هلال احمر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
imenraha.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ایمن رها محفوظ است

ایمن رها

تجهیزات آتش نشانی و ایمنی و فروش و شارژ کپسولهای آتش نشانی